Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Masochista Vítek: Absolvoval operaci bez umrtvení!

nadvori. Publikováno: 04.03.2015
Pamatujete ještě tu scénu z Pekařova císaře, kde se dvorní lékař ptá Rudolfa, jestli chce narkózu dřevěnou nebo železnou? Zpěvák Pavel Vítek je takový masochista a workoholik, že se kvůli snaze zpívat premiéru muzikálu Mamma mia! nechal operovat bez umrtvení. Byla to prý nejhorší bolest v životě.

reklama

Premiéru, kvůli které ji podstoupil, nakonec stejně prošvihl. Nešlo to. „Nejdřív jsem si myslel, že to bude taková slabší angína, jenže dva dny před premiérou mě už chtěli operovat. A já s operací souhlasil, takže proběhla – a bez umrtvení. Už nikdy bych nic do ničeho podobného nešel,“ říká zpěvák.

„Měl jsem pořád před sebou vidinu, že budu hrát,“ vzpomíná. „Hodinu před představením se tedy místo Pavla Vítka volal Tomáš Trapl, aby ho zastoupil. „Byla to první premiéra, před kterou jsem neměl trému,“ říká Pavel Vítek. „Byl jsem doma v posteli a měl čtyřicítky. Ale na své kolegy jsem myslel,“ dodává.

Podívejte se na strašlivou zpověd o tom, jak taková operace probíhá.

Iv

Mohlo by vás zajímat:

Video VIP zprávy: Zasněný Pavel Vítek v hledišti muzikálu Horečka sobotní noci

Má Vítek Horečku?

Video VIP zprávy: Richard Krajčo začal mluvit o bezpodmínečné lásce

Je Richard Krajčo buddha, nebo bůh? Začal mluvit o bezpodmínečné lásce!

Video VIP zprávy: Psychiatr Cimický věnoval Heleně Sukové k narozeninám tento dort propojující její původní a nynější profesi. A taky je dva

Cože? Proč dělá slavná tenistka Suková psychiatra?

Další videa najdete ZDE.

reklama