Videa

6. března 2015 20:50

Ivana Nádvorníková

VIDEO: Proč Křížková kamarádí s berlemi?

Hanka Křížková je stálící naší muzikálové scény. Každý večer v podstatě protančí a prozpívá na jevišti. Za tohle ale zaplatila krutou daň v podobě nemocných kloubů. Operací už prodělala několik. Jak se žije s umělými klouby?

Hanka Křížková přiznává, že je tím typem člověka, který se na jídlo jen podívá a už má kila navíc. Nedávno oslavila padesátku a po řadě zdravotních problémů si už dnes váhu a stravování hlídá. V mládí Hanka hodně sportovala, hrála volejbal, a jednoho dne jí takzvaně ruplo v koleni. Následovala komplikovaná operace a rehabilitace. Kromě problémů s kolenem musela také v roce 2010 podstoupit endoprotézu kyčelního kloubu. Hanka a berle se staly na delší dobu nejlepšími kamarádkami.

„O berlích jsem chodila víc než rok,“ říká Hanka Křížková. „A díky tomu jsem si zničila kyčle – chodila jsem tak, abych ulevovala kloubům,“ přiznává zpěvačka. „Mám trochu nějaké handicapy, nemůžu třeba při scénách klečet nebo běhat do schodů, takže některá představení prostě brát nemůžu. Ale když mě někde hodně chtějí, vyjdou mi vstříc,“ říká Hanka.

Iv

Mohlo by vás zajímat:

Další videa najdete ZDE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také