Showbyznys

30. května 2023 11:32

redakce Prima Lajk

Rihanna chtěla, aby se muž na týden odstěhoval ze svého domu. Zaplatila mu za to astronomickou částku

Zpěvačka Rihanna má za sebou nezapomenutelné vystoupení na Super Bowlu. Málokdo ale ví, co se dělo před tím. Kráska z Barbadosu totiž jednomu muži nabídla astronomickou částku za to, že ji nechá na týden bydlet ve svém domě.

Na Rihannu a její vystoupení v rámci Super Bowlu se jen tak zapomenout nedá. Zpěvaččin velký návrat na pódia byl ještě velkolepější, jelikož během něj světu oznámila své těhotenství. S ASAPEM Rockym aktuálně čeká druhé miminko.

Finále amerického fotbalu probíhalo v Arizoně a zpěvačka si tam před tím musela najít místo, kde se připraví na svůj koncert. Její agenti našli dům osmačtyřicetiletého specialisty na kyber ochranu Spyra Malaspinase. A právě toho pak skrze jednu realitní firmu oslovili s nabídkou, která se neodmítá.

Muži bylo řečeno, že pokud bude ochotný na týden opustit svůj domov, zaplatí mu 500 tisíc amerických dolarů, což je v přepočtu přes 11 milionů korun. Asi vás nepřekvapí, že Malaspina příliš nepřemýšlel a na nabídku kývl. To ovšem netušil, komu bude svůj dům pronajímat. „Když se to o Rihanně dozvěděla moje třináctiletá dcera, byla u vytržení,“ popsal Malaspina pro místní média. Tato částka mu zaplatí dva roky hypotéky. „Nemám tak vysoké nároky. Klidně se za 500 tisíc dolarů na týden odstěhuju,“ vtipkoval muž. Dům v Paradise Valley koupil minulý rok za 7,3 milionu dolarů.

Sdílejte článek
Štítky Rihanna ubytování celebrity Super Bowl Arizona

Přečtěte si také