VIDEO: Rihanna na Super Bowlu odhalila, že je znovu těhotná! Kdo ji zkritizoval?

Rihanna překvapila fanoušky ikonickým vystoupením na Super Bowlu.

Po dalším ikonickém vystoupení během finále amerického fotbalové ligy zástupci zpěvačky Rihanny potvrdili to, co bylo všem jasné už během onoho parádního výkonu. A to že talentovaná královna popu je znovu těhotná.

Prvního děťátko na svět zpěvačka přivedla spolu s partnerem A$AP Rockym loni v květnu, kdy se jim narodil chlapeček. Nyní tedy pár očekává další dítě, přičemž pohlaví zatím není známo. Každopádně těhotenství zpěvačce nijak neubralo na její explozivní show, která v poločase zpříjemnila večer milionům diváků, co si stejně jako každý rok naladili Super Bowl, aby si užili fotbalový večer, obří porci reklam a právě hudební vystoupení. Ne všichni ale byli nadšení.

Jako obvykle se Rihanna stala terčem dosti bizarní kritiky od neúspěšného bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa. Ten na svou vlastní sociální síť Truth Social po vystoupení napsal následující: „Epický fail: Rihanna podala jeden z nejhorších výkonů v historii Super Bowlu, to vše poté, co urazila více jak polovinu našeho národa, který na tom už tak není dobře. Je sprostá a potřebuje nového stylistu!“

Asi se teď ptáte, proč proboha bývalý prezident komentuje něco takového, a ještě navíc takhle nechutným toxickým způsobem. V tom případě asi neznáte Donalda Trumpa a bude lepší, když to tak zůstane. Celé Rihannino vystoupení si každopádně můžete pustit výše a na její výkon si udělat vlastní názor.

Sdílejte článek
Štítky těhotenství zpěvačka Rihanna NFL Super Bowl Donald Trump vystoupení

Přečtěte si také