Showbyznys

31. října 2023 10:49

Josef Šťastna

Ross z Přátel je zdrcený ze smrti kamaráda. Sotva dokázal vyzvednout jídlo

Smutná zpráva pro Hollywood. Zemřel Matthew Perry známý především ze seriálu Přátelé

Poprvé od tragického úmrtí Matthewa Perryho (✝54) byl na veřejnosti spatřen také jeho kolega z Přátel David Schwimmer. Představitel Rosse Gellera je z odchodu kamaráda zcela zdrcený. Pouze si od kurýra vyzvedl zásilku jídla a zase hned zmizel ve svém domě v New Yorku.

David Schwimmer věděl, že po odchodu Matthewa Perryho bude upřena pozornost na další herce, kteří zářili v sitcomu Přátelé. V neděli, krátce po úmrtí kamaráda, jen vyzvedl jídlo od kurýra a zamával fotografům. Pak zase zmizel v útrobách svého domu. I když měl roušku, tak na očích bylo vidět, jak moc je z tragédie a ztráty kamaráda zdrcený.

Od smrti Matthewa Perryho mnoho lidí čekalo, až se k jeho skonu vyjádří ti, kteří mu nejen po dobu natáčení seriálu Přátelé byli nejblíž. Někteří fanoušci chápali, že truchlí a zaslouží si soukromí, jiní například v komentářích na sociálních sítích netaktně tlačili na pilu a dožadovali se toho, aby mu herci veřejně vzdali hold.

Už v neděli se na světlo světa dostala informace, že raději než aby se Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc a David Schwimmer vyjadřovali jednotlivě, vydají k úmrtí svého blízkého společné prohlášení, které se k veřejnosti dostane prostřednictvím médií, nikoliv jejich sociálních sítí. Tak také učinili, prohlášení přinesl magazín People.

Mohlo by vás zajímat: Nejsme jen kolegové, jsme rodina. Přátelé vydali prohlášení k úmrtí Matthewa Perryho

„Zpráva o úmrtí Matthewa nás naprosto zdrtila. Nejsme jen kolegové, jsme rodina. Máme hodně co říct, ale nyní si dáme čas k truchlení a zpracování této nepředstavitelné ztráty. Více řekneme časem, až toho budeme schopní. Nyní jsme myšlenkami s Mattyho rodinou, přáteli a všemi z celého světa, kdo ho milovali,“ napsali hrdinové oblíbeného seriálu ve společném prohlášení.

Sdílejte článek
Štítky jídlo smrt New York Matthew Perry Přátelé David Schwimmer Ross Geller

Přečtěte si také