Extrém

14. prosince 2018 16:31

redakce Prima Lajk

BIZÁR! Žena má sex s nafukovacími balonky. Neuvěříte, co ji na tom nejvíc vzrušuje

Co si představíte, když se řekne nafukovací balonek? Tahle žena má jasno.

Když se řekne fetiš, jistě si představíte spoustu nejrůznějších „úchylek“, které se k tomuto slovu mohou vázat. Dovolíme si ale pochybovat o tom, že by někdo z vás někdy uviděl nafukovací balonek a řekl si: Hm, jsem tak nadržený/á! A pokud ano, nemusíte se bát, určitě v tom nejste sami. Přesně tento pocit totiž zažívá i 31letá Maggy BerLoon (což samozřejmě není její rodné příjmení), která má už více než deset let sex s balonky a popisuje to jako opravdu vzrušující skákací zábavu.

Maggy tvrdí, že balonky nejrůznějších tvarů a velikostí můžou být v ložnici použity nekonečným množství možností. Poprvé se se svým fetišem setkala u svého manžela, s nímž si založila obchod s balonky Ballons United. Další vzrušení podle ní přináší riziko, že balonky mohou kdykoliv během aktu prasknout. Mnoho tzv. balonkářů provozuje sex buď jen otíráním se o balonky, masturbací při sezení na baloncích, nebo na nich souloží s jedním i více lidmi.

Jiní pak prostě jen rádi sledují ostatní, kteří si s balonky sexy způsobem pohrávají. Síla, dráždění a posouvání hranic nemožného jsou podle ní základní principy této úchylky. A vlastně proč ne, pokud to je legální a jediné, co hrozí při sexu s těmito předměty, je hluk při prasknutí, jedná se vlastně o jednu z nejbezpečnějších sexuálních praktik vůbec.

Sdílejte článek

Přečtěte si také