Sex a vztahy

6. srpna 2020 19:37

sarka.turcekova@gmail.com

BIZARNÍ TREND: Lidé si nechávají změnit velikost genitálií, aby k sobě dokonale pasovali! Udělali byste to taky?

Mezi lidmi je stále populárnější nechat si změnit velikost svých přirození tak, aby k sobě dokonale pasovala. Pak do sebe prý „zapadnou“ tak akorát.

Procedura spočívá ve stažení vagíny u ženy, případně ve zvětšení penisu muže, aby se tak zvýšilo tření a tím i prožitek ze sexu. Lucy Glanceyová, která ve Velké Británii provozuje vlastní kliniku, vysvětluje, že „dobře padnoucí“ genitálie zvyšují šanci na orgasmus. Dodala, že to je jeden z důvodů, proč je pro muže, kteří často masturbují, obtížné vyvrcholit během styku se ženou. Jsou totiž zvyklí na perfektní uchopení jejich ruky, což jim umožňuje skvělé vyvrcholení, na rozdíl od vagíny partnerky, která pro ně může být příliš volná.

Páry se pak částečně spoléhají na to, že se velikost jejich genitálií přizpůsobí, to se ale ne vždy povede. Glanceyová vysvětluje, že tento postup může být zvláště užitečný pro starší ženy nebo ženy, které měly děti, protože vaginální stěny se s věkem a po porodu uvolňují. U žen tento postup zahrnuje „nechirurgické“ utažení a chirurgickou labioplastiku. A v závislosti na páru může Glanceyová také nabídnout mužům „vylepšení obvodu“, aby k sobě pasovali ještě lépe. Od začátku karantény prý doktorka zaznamenala nárůst párů, kteří o její práci měly zájem.

Sdílejte článek
Štítky Sex vztahy velikost genitálií

Přečtěte si také