Manželka nechala muže spát s cizími ženami. Prý jí to ve vztahu posílilo. Jak?

Vztahový typ pro odvážné, nebo cesta do záhuby?

Máte pocit, že vztah s vaším partnerem či partnerkou skomírá, a nevíte, jak ho zachránit? Tak vás možná zaujme příběh manželky, která svému muži povolila spát s cizími ženami, a jejich manželství to kupodivu zachránilo. Jak?

37letá Monica Huldt se potýkala s tím, že neměla takovou chuť na sex jako její manžel John (40). V jejich vztahu to pak vedlo k mnoha potyčkám, kvůli kterým – byť se jinak milovali a vše jim klapalo – začínali oba partneři uvažovat o tom, že to skoncují. Pak ale Monica přistoupila na to, že si John bude moci své tužby nechat naplňovat jinde, a od té doby je prý všechno zase skvělé. Dokonce to prý zlepšilo i jejich vlastní postelová dobrodružství. Tento konkrétní pár bude ale přece jen spíš výjimkou než pravidlem.

Ostatně Monica se živí na OnlyFans, kde měsíčně bere okolo 150 tisíc dolarů. Předtím se živila jako striptérka – to je mimochodem podle ní i příčinou, proč už nemá takovou chuť na sex jako dřív. Nakonec to ale s manželem nevzdali, našli řešení, které vyhovuje jim oběma, a dnes jsou šťastní. A tom koneckonců ty vztahy jsou, nebo ne?

Sdílejte článek
Štítky manželka muž Sex vztah manželé sex OnlyFans cizí ženy

Přečtěte si také