Manželka nechává muže spát s cizími ženami 1
Autor: profimedia.cz Manželka nechává muže spát s cizími ženami 1

Manželka nechala muže spát s cizími ženami. Prý jí to ve vztahu posílilo. Jak?

rd. Publikováno: 27.10.2021
Vztahový typ pro odvážné, nebo cesta do záhuby?

reklama

Máte pocit, že vztah s vaším partnerem či partnerkou skomírá, a nevíte, jak ho zachránit? Tak vás možná zaujme příběh manželky, která svému muži povolila spát s cizími ženami, a jejich manželství to kupodivu zachránilo. Jak?

Manželka nechává muže spát s cizími ženami 2
Autor: profimedia.cz Manželka nechává muže spát s cizími ženami 2


37letá Monica Huldt se potýkala s tím, že neměla takovou chuť na sex jako její manžel John (40). V jejich vztahu to pak vedlo k mnoha potyčkám, kvůli kterým – byť se jinak milovali a vše jim klapalo – začínali oba partneři uvažovat o tom, že to skoncují. Pak ale Monica přistoupila na to, že si John bude moci své tužby nechat naplňovat jinde, a od té doby je prý všechno zase skvělé. Dokonce to prý zlepšilo i jejich vlastní postelová dobrodružství. Tento konkrétní pár bude ale přece jen spíš výjimkou než pravidlem.

 

Ostatně Monica se živí na OnlyFans, kde měsíčně bere okolo 150 tisíc dolarů. Předtím se živila jako striptérka – to je mimochodem podle ní i příčinou, proč už nemá takovou chuť na sex jako dřív. Nakonec to ale s manželem nevzdali, našli řešení, které vyhovuje jim oběma, a dnes jsou šťastní. A tom koneckonců ty vztahy jsou, nebo ne?

Influencerka Jayne Rivera pobouřila internet nevhodnou fotkou z otcova pohřbu

Influencerka si udělala sexy fotky na pohřbu svého táty! Internet ji za to nenávidí

reklama