ODHALENO: Nejhorší zlozvyky, co ženy předvádějí v posteli. Tímhle chlapa zaručeně odradíte!

Chlapa dokážete od sexu pořádně odradit! Hlavně když děláte nějakou z těchto věcí. Možná o tom ani nevíte, ale následujícími věcmi muže fakt odradíte.

1. Nekousejte. A rozhodně ne do penisu.

2. Nehrajte orgasmus. Jestli chcete udělat partnerovi radost, ukažte mu, co se vám líbí. Přehrávat a hlasitě křičet není sexy a chlap to pozná.

3. Je fajn, že chcete přebrat iniciativu. Ale dávejte pozor, abyste mu nezlomila penis, když se nemůžete „trefit“.

4. Nehýbete se rytmicky. Ženy mají sklony být pasivní a držet. Ale u některých pozic je super, když vycházíte pohybu vstříc. Hlavně neležet jak prkno a nereagovat.

5. Říkejte, co chcete. Ukazujte, co se vám líbí. Opakem je líná huba, holé neštěstí.

6. Moc mluvíte. Nesmíte mluvit zas moc. Jestli komentujete, jak kolem proletěla můra, nebo se snažíte být vtipná, ani jedno není dobře. Muž se pak nemůže soustředit. Držte se hesla mlčeti zlato. Mluvte jen k věci – k sexu.

7. Nenoste ponožky do postele. A bombarďáky vyměňte za sexy prádlo. A zkuste se někdy oholit či se vrhnout do postele nalíčená. Pohodlí rovná se zabiják sexu.

8. Vrhnete se na něj… Ne, tak to nedělejte. Je fajn, že jste ta, která umí iniciovat sex, ale chlap chce mít pocit, že ženu dobývá. Není na místě mu vyhrožovat, že jestli se okamžitě nepochlapí, půjdete za sousedem. Tahle taktika neplatí.

9. Nesrovnávejte. Ani s bývalými, ani s kamarády. A už vůbec ne velikost jeho penisu, výdrž, cokoliv. Tohle mu sebedůvěru nedodá.

10. Místo kritizování chvalte. To dodá větší sebedůvěru – i když to třeba nestálo za nic – a muž bude mít víc motivace zkoušet to znovu.


Přečtěte si také