Sex
Autor: istockphoto.com Sex

ODHALENO: Tyhle sexuální polohy jsou teď v posteli nejvíc trendy! Děláte je všechny?

Publikováno: 26.08.2019
Dokonce erotické polohy mají své trendy, které možná neznáte. Tyhle věci dělá v posteli naprostá většina moderních párů.

reklama

Masturbace. Možná smutné, ale opravdu čím dál víc lidí se oddává onanii, než aby měli sex se svým partnerem – pokud jej mají. Erotických pomůcek je stále víc, možná proto je tak oblíbená.

69. Ale už ne klasická, ale z boku. Když už se na to lidi vrhnout, chtějí se totiž co nejméně nadřít. Proto klasickou pozici lidé převracejí na bok, aby to pro ně bylo jednodušší.

Na pejska. Tahle poloha stále frčí stejně jako misionář. Ženy tak jsou k mužům zády. Poloha je celkově docela pohodlná a navíc mohou lidé při sexu dělat i něco jiného – třeba sledovat televizi. Smutné, ale je to tak.

Lotos. Znamená to, že si na sebe partneři sednou a zavěsí se do sebe. Muž si sedne se skrčenými nohami a žena si pak sedne na jeho klín a obejme ho nohama.

Na koníčka. Ženy už se tolik nebojí pozice na koníčka, kdy jsou nahoře a převezmou vládu nad celým aktem. Tahle pozice se změnila tak, že už ženy nedřepí na koleno, ale zapřou se chodidly o postel. Mohou tak pracovat stehenní svaly.

Na jaké tři polohy si musíte dávat pozor?

POZOR! Tohle jsou 3 nebezpečné sexuální polohy, při kterých si můžete zlomit PENIS! Čemu se v posteli vyhnout?

reklama