Sex a vztahy

17. listopadu 2020 02:52

sarka.turcekova@gmail.com

ODHALENO: Těchto 6 znamení vám řekne, jestli o vás má kluk zájem! Jak to rychle poznat?

Možná přemýšlíte, jestli o vás má vysněný partner zájem či ne. V dnešní přesmajlíkované internetové době je docela těžké rozeznat. Máme pro vás ale několik tipů, kterých se můžete držet.

1. Chlubí se s vámi před ostatními. Nezáleží na tom, jestli je to před kamarády, před svou vlastní rodinou anebo třeba před kolegy v práci. Každopádně když se váš partner nemůže vzdát potřeby někomu vás neustále představovat a vlastně se takhle s vámi pochlubit, přičemž o vás přede všemi hezky mluví, tak je to rozhodně dobré znamení.

2. Nosí vám dárky nebo věci, které máte rády. Snaží se vám tím ukázat, že mu na vás záleží a že si pamatuje, co ráda jíte nebo co posloucháte. Může tak koupit třeba vaši oblíbenou hudbu, přinést vaši oblíbenou pizzu nebo třeba figurku do sbírky. Zkrátka si pozorně všímá, čím vám udělá radost.

3. Dává svou řečí těla najevo, že se mu líbíte. Když je totiž člověk zamilovaný, tak úplně změní svoji řeč těla. Jeho tělo začne vysílat jednoznačné signály přitažlivosti – druhý se bude pořád usmívat, mít vzpřímený postoj, dbát na to, aby byl dobře oblečený, a celkově vypadal dobře.

4. Snaží se udržovat oční kontakt. Když někomu přitahujete, tak se člověk snaží udržovat s vámi co nejvíce očního kontaktu, usmívat se na vás a věnovat vám pozornost. Ne nadarmo se říká, že z očí toho druhého člověka vyčtete všechno, a že je oko oknem do duše. Když o někoho jeví člověk velký zájem, tak se mu do očí dívá naprosto přirozeně.

5. Zajímá se o vaše zájmy a to, co děláte ve svém volném čase. Chce být součástí společných chvilek, které spolu můžete dělat. Chce být součástí vašich koníčků, ale také součástí vašeho odpočinku, když třeba jen ležíte a koukáte na filmy. Udělá skoro cokoliv pro to, aby byl s vámi. Jde mu o to, aby se stal součástí vašeho života, takže jestli třeba rádi chodíte hrát ping pong, bude tou první osobou, která se bude snažit naučit se ho hrát taky.

6. Pozorně vám bude naslouchat. Možná můžete mít pocit, že vám dokáže naslouchat i váš kamarád, nebo kamarádka. Jenomže opravdové naslouchání je něco jiného než jenom tak napůl ucha poslouchat, zatímco něco dělá na mobilu. Když vám někdo chce naslouchat opravdu pozorně, tak si dává záležet, aby u toho vůbec nic nedělal, hltá každé vaše slovo a nenabízí vám hned desítky řešení. Umí vás zkrátka vyslechnout. Tímto způsobem se snaží získat si vaši pozornost.

Sdílejte článek
Štítky Ženy muži vztahy zamilovaní 6 znamení

Přečtěte si také