návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Sex a vztahy

Těchto 5 věcí dělají jen zhrzené a zoufalé ženy. Najdete se v tom taky?

Špatná nálada občas nemine žádnou z nás. Ale když se dlouhodobě cítíte pod psa, možná je to tím, že máte špatné návyky. I bez psychologa můžete ledacos změnit.
Vydáno: 03.12.2018
Upravíte svůj jídelníček, nebo raději budete riskovat depresi?
Upravíte svůj jídelníček, nebo raději budete riskovat depresi? Autor: istockphoto.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

1) Řešíte, co si o vás kdo myslí

Drby jsou mezi ženami oblíbené. Kdo randil s tamtou, co spolu mají tamti. A tak není divu, že nejste ve své kůži a bojíte se, co o vás lidé řeknou, až nebudete v jejich přítomnosti. Jenomže když budete pořád řešit, co si o vás kdo myslí, nebude nikdy spokojená. Když místo toho budete řešit jiné věci, uvidíte, že vám pak bude mnohem lépe.

2) Izolace

Dřív jste chodila do společnosti, bavila se s kamarády, ale nyní jste raději zavřená doma. Když už vás kamarád někam pozve, raději odmítnete a vymluvíte se. Nejraději trávíte čas sama se svým smutkem. Ostatní vás ale mohou přivést na jiné myšlenky, takže určitě do společnosti choďte.

Deprese a realita spolu souvisejí víc, než by se mohlo zdát...

Deprese zlepšuje vnímání reality. Na čem stojí kontroverzní zjištění?

3) Nejíte

Špatná životospráva. Ráno maximálně kafe a pak dlouho nic, nechodíte na obědy a celkově nemáte chuť na jídlo. Pak vám ale chybí velmi důležité látky a není divu, že se cítíte špatně. Začněte jíst ovoce, zeleninu a choďte na procházky.

4) Nespíte

Málo spíte, probouzíte se rozlámaná, nevyspaná. Nebo chodíte pozdě spát a ráno nemáte vůbec žádnou chuť do nového dne. Najednou nevíte, co máte dělat, nic vám nedělá radost, i když dřív jste z postele vyskočila levou zadní. Dobrý spánek si žádá kvalitní stravu přes den, hodně pohybu a hlavně před spaním nemyslet na negativní věci.

5) Neodpouštíte

Když musíte žít s tím, komu všemu máte něco za zlé, tak pak není divu, že nemůžete spát. Zkuste lidem okolo sebe odpouštět a jít dál. Tak se vám uleví a přestanete se zbytečně trápit kvůli věcem, které už nemůžete změnit.

Spánek

ODHALENO: Noční sovy mají častěji deprese, kouří a jsou single, tvrdí studie! Jak vás změní vstávání před 6?

Článek je zařazen v: zoufalé ženy , deprese , virál , vztahy , Sex