Sex a vztahy

20. července 2018 14:57

redakce Prima Lajk

Tohle jsou 3 nejupřímnější důvody, proč muži milují ženské zadečky! Opravdu platí, čím větší, tím lepší?

Jsou dvě místa na ženském těle, která muže přitahují silně jako magnet – prsa a zadek. Dnes si prozradíme, proč chlapi milují ženské pozadí.

Pokud má některá žena mindráky ze svého většího zadečku, dělá špatně. Je již několikrát dokázáno, že muži milují větší zadečky. Tady jsou 3 hlavní důvody, proč tomu tak je.

1. Nejvzrušivější část ženského těla

Jde o místo, které tak často nevidíme zcela nahé. Vyvolává tedy u mužů pocit tajemství a vzrušení. Mohou si krásu zadečku jen domýšlet. Zkrátka k zadečku nemá přístup jen tak někdo. Proto muži milují polohu zezadu.

2. Plácnutí

Pokud muž vidí krásný větší zadeček, má nutkání si na něj sáhnout. Osahávání zadečku nemusí probíhat jen v ložnici, pokud muž chytne ženu za zadek během procházky, vyvolá to v mozku tvorbu serotoninu, který zvyšuje dobrou náladu. Zadeček muže vybízí k nejrůznějším hrátkám.

3. Plodnost

Pokud se samici opice zvětší zadeček, je připravena na páření. Evolučně je toto u samců zakořeněno. Proto muže vzrušují větší zadečky. Lidem se zadek během sexuálního apetitu nemění, proto jsme na styk a oplodnění připraveni téměř vždy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také