Sex a vztahy

19. července 2018 16:00

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Místa, na kterých byste měli mít v létě sex podle horoskopu! Beran si vrzne ve stanu, Lev zase v…

Chcete v létě vyzkoušet něco nového a nespoutaného? Horoskop vám poradí, na jakém šíleném místě byste měli zkusit sex!

Z horoskopu se dá v oblasti sexu vyčíst opravdu cokoliv. Pomocí astrologie můžete snadno přijít na to, jak to mají jednotlivá znamení ráda v posteli, či jak v sexu ráda riskují. A to se týká i letních měsíců. Právě během prázdnin a dovolených lidé na nejrůznějších párty rádi experimentují a také během jednorázovek či flirtů jsou schopni vyzkoušet mnohé. Často si to pak chtějí rozdat na neobvyklých, a tak trochu šílených, místech. Na jakém neobvyklém místě si to v létě nejvíce užijete vy? Na to vám zase jednou odpoví právě horoskop.

Beran – Ti se ničeho nebojí, a tak se dá očekávat, že je toto léto nezávazný sex opravdu nemine. A jelikož jsou vášnivý a rádi experimentují, budou to chtít s vámi dělat co nejrychleji. Nejlépe hned ve stanu na nějakém hudebním festivalu.

Býk – Býci rádi vzpomínají na staré časy. Pokud tedy někteří z vás plánují návrat do rodného města či sraz po letech se starou partou, je dosti pravděpodobné, že s některou ze svých bývalých lásek propadnete nostalgii se vším všudy. A pomilujete se hned na oné párty.

Blíženci – Mají rádi auta i spontánní, vášnivý sex. Rychlovka v autě na kraji silnice je tak pro vás úplně ideální.

Rak – Raci jsou známí tím, že špatně zapomínají a staré křivdy se v nich vaří hodně dlouho. A to se týká i záležitostí s vaším ex. Nejlépe tak na ně zapomenete tak, že si to s vaším nejnovějším objevem rozdáte právě v posteli svého bývalého partnera.

Lev – Lvi mají rádi výzvy a chtějí vyzkoušet opravdu neobvyklá či náročná místa. Zároveň ovšem mají rádi pohodlí svého domu a neradi to dělají na veřejnosti. Ideální je tak pro ně sex v houpací síti na zahradě.

Panna – Mají ve hvězdách, že si toto léto splní své největší fantazie. A podle studií chtějí Panny většinou, věřte nebo ne, sex ve vířivce.

Váhy – Pro Váhy bude na sex štědrý zejména srpen. A podle horoskopu by měly zkusit sex v bazénu. I když pro něj kvůli své ostýchavosti možná neudělají důležitý první krok.

Štír – Rádi cestují a je pravděpodobné, že svůj milostný objekt naleznou při cestování. Potom to pro Štíry nebude nikde vášnivější než v hotelovém pokoji.

Střelec – Střelci neradi riskují, mají rádi rutinu a tak trochu nudu. Těm to bohužel bude stále stačit pouze doma. Pokud se jim bude chtít zariskovat, zajdou maximálně do kuchyně.

Kozoroh – Léto je ideální doba pro vystoupení z jejich pohodlné zóny. Měli by zkusit jednorázovku, během níž sbalí někoho neznámého. A sex by pak měl proběhnout právě v posteli onoho cizího člověka.

Vodnář – Práce je pro vás toto léto důležitější než zábava. I přes pracovní léto si ovšem nejspíš pořádně užijete. Jsou tu totiž nejméně dva kolegové či kolegyně, jež by vás chtěli. Utrhněte se tedy ze řetězu a dopřejte si sex na pracovišti!

Ryby – Ryby mají rády klasiku, ale zároveň coby vodní živel rády vyrazí k moři. A klasika u moře není nic jiného, než neselhávající sex na pláži.


Přečtěte si také