12 největších chyb, které muži dělají v posteli. Tohle ženy opravdu nenávidí!

Tak co, pánové, děláte nějakou z nich taky?

Pravděpodobně každý muž si myslí, že je nejlepší v uspokojování žen. Bohužel však často nedokáže přijmout, že i on dělá chyby v posteli. Často prostě jen obviní ženy, že jsou komplikované a je obtížné je pochopit. A muži nesnášejí, když ženy nedokážou pochopit, a nejsou tím pádem schopní je uspokojit. A přitom není lepší a jednodušší způsob, jak zlepšit své vědomosti, než poučit se z chyb vlastních i cizích. Proto jsme sepsali seznam 12 největších přešlapů, které muži v posteli dělají. Vsadíme se, pánové, že minimálně jedna z nich se týká i vás. Co ženy ženy u mužů při sexu nenávidí?

1. Když jsou moc rychlí

Ženy prostě nenávidí, když jdou muži na věc příliš rychle. Samozřejmě že milují vzrušení, ale je neuvěřitelně frustrující, když muži nerozumí jejich potřebám.

2. Když jsou moc tiší

Většině žen se líbí, když jsou muži v posteli trochu hluční. Když je jejich projev přiměřeně hlasitý, dokáže je to správně rozrajcovat.

3. Špatné svlékací dovednosti

Ženy chápou, že určitě jejich kousky oblečení je o něco obtížnější sundat a jsou pro muže ostrým testem. Na druhou stranu existuje i takové oblečení, které se svléká naprosto jednoduše a ten správný způsob dokáže navodit atmosféru tak jako nic jiného.

4. Když se muž udělá, ale ona ne

Spousta mužů si myslí, že když jsou hotoví oni, jsou hotové i jejich partnerky. Většinou to tak ale opravdu není… ženy potřebují více času.

5. Když neposlouchají

Pro ženy je extrémně důležité, aby jim partneři naslouchali a zároveň jim říkali, co chtějí sami.

6. Když neznají ženské erotogenní zóny

Muži často dostatečně nerozumí ženskému tělu. Je proto důležité naučit se vše o ženských erotogenních zónách a maximálně je využívat k nezapomenutelnému uspokojení partnerek.

7. Když neumějí pořádně líbat

Všichni muži by měli vědět, jak líbat ženu, a nikdy by význam líbání neměli podceňovat.

8. Když nutí ženu k tomu, co nemá ráda

Žádná žena nemá ráda, když ji muž nutí do něčeho, co má rád on, ale ona ne. A v sexu to platí dvojnásob.

9. Když zacházejí s ženským tělem jako se svým

Muži a ženy mají odlišná těla i potřeby. S ženským tělem se musí zacházet jinak než s mužským, například příliš velký tlak na intimní partie jí může být hodně nepříjemný.

10. Když chtějí zkusit příliš mnoho věcí najednou

Ano, ženy milují dobrodruhy. Když je ale dobrodružství příliš, přestává být zábavou a mění se v utrpení.

11. Když se dostatečně nevěnují předehře

Ačkoliv jsou někdy rychlovky příjemným zpestřením, muži by si vždycky měli vyhradit čas na pořádnou předehru, která by měla zahrnovat všechno, co ženy milují.

12. Když nejsou dostatečně dominantní

Přestože jsou ženy občas rády dominantní, nemělo by se to stávat normou. Hodně žen totiž zbožňuje, když je jejich muž vede a můžou se mu oddat se vším všudy, alespoň co se sexu týče.

Sdílejte článek
Štítky postel Sex muži chyby sex předehra erotogenní zóna

Přečtěte si také