Sex a vztahy

7. listopadu 2017 14:02

redakce Prima Lajk

12 vzrušujících míst, kde byste měli zažít sex aspoň jednou v životě

Jestli jste to ještě na nějakém z těchto míst nedělali, máte co napravovat.

Pokud je váš sexuální život nudný nebo jen hledáte nová místa pro intimní hrátky s partnerem či partnerkou, pak byste tento článek rozhodně neměli přestat číst. Sepsali jsme totiž pro vás 12 neobvyklých míst, kde byste měli zažít sex alespoň jednou v životě. Doufáme, že pro vás budou užitečnou inspirací a ukážou vám, že sex se zdaleka nemusí omezit pouze na postel.

1. Sprcha

Sex v bazéně, jezeře nebo jiných vodních plochách je určitě velmi vzrušující. Zároveň tím ale výrazně zvyšujete riziko nakažení různými infekcemi. Nehledě na to, že například chlór snižuje funkčnost kondomů. Pokud se vyžíváte v sexuálních hrátkách ve vodě, není nic jednoduššího, než si to divoce rozdat mokří ve sprše.

2. Schody

Koho by napadlo, že jedno z nejvíce vzrušujících míst na sex máte u sebe doma prakticky nonstop na očích. Ano, jsou to schody. A pokud zbožňujete polohu na pejska, jsou pro vás jako dělané. Stačí, když si žena klekne o několik schodů výš než muž, a k průniku může dojít, aniž by se partner musel jakkoliv krčit či ohýbat. Může se taky posadit na schod a žena si na něj obkročmo sednout zády k jeho hrudi. Možností je mnoho, tak proč je nevyužít.

3. Pláž

Sex na pláži je už jen svou podstatou neuvěřitelně romantický, což zvláště ženám pomáhá k navození té správné atmosféry. Doporučujeme lehnout si na ručník nebo deku, abyste tak zabránili vniknutí písku do choulostivých míst. A držte se v bezpečné vzdálenosti od moře, slaná voda totiž dost vysušuje, což je vždy nežádoucí.

4. Letadlo

Nechceme nijak podporovat cokoliv, za co by vás palubní personál mohl zatknout. Taková tajná rychlovka na záchodě je ale opravdu vzrušující. Pokud ovšem neradi riskujete, jedna nová společnost z Las Vegas jménem Love Cloud nabízí párům možnost beztrestně si užívat sexuálních hrátek přímo ve speciálních letadlech na vybraných trasách, která jsou vybavena pohodlnou červenou postelí s polštáři ve tvaru srdce. Za 40minutový let zaplatíte kolem 17 600 Kč. Už začínáte šetřit?

5. Zahrada, dvorek

Zahrada je ideálním místem pro sex venku, aniž byste se báli, že vás při něm někdo chytí. Navíc si tam kdykoliv můžete postavit stan, aby mohly ženy stavět mužům jejich „osobní stan“ pěkně v soukromí.

6. Akce, párty

Jakékoliv akce jsou prostě boží. Ať už je to svatba, sport, nebo velká grilovačka, na všech existuje něco vzrušujícího a šíleného, co láká se na chvíli vypařit a rozdat si to s partnerem. Stačí jen najít si chvilku, kdy se děje něco, co upoutá pozornost většiny zúčastněných, a vypařit se například do koupelny nebo šatny, prostě někam daleko od ostatních, abyste snížili šanci, že na vás přijdou. Ten pocit, když se po 15 minutách vrátíte zpátky na párty s tajemstvím, o kterém víte jen vy, je prostě k nezaplacení.

7. Auto

Jedete autem? Tak prostě zastavte na okraji méně rušné silnice, sklopte sedadla (nebo jen přeskočte na ta zadní) a neváhejte pořádně zapařit všechna okýnka!

8. Dům/byt kamarádů

Nejvíce vzrušující místo pro sex je v bytě vašeho kamaráda nebo kamarádky. Proč? Protože musíte být potichu. A snaha o opravdové ticho způsobí, že pocítíte vaši touhu mnohem naléhavěji než kdekoliv jinde.

9. Gauč

Možná jste na to už přišli, ale věděli jste o tom, že tento základ každého obýváku vám ve skutečnosti opravdu může pomoct k orgasmu? Nahromadění polštářů pod zadek ženy oběma partnerům mnohonásobně zvýší požitek ze sexu. Nebo prostě zvolte klasiku a jděte do polohy na pejska.

10. Hotelový pokoj

Sex v hotelu je naprosto úžasný, protože po sobě prakticky nemusíte uklízet. Prostě se stačí ubytovat a všechno může být jen o sexu. Zkuste taky ozvláštnit váš běžný sexuální život například hraním rolí. A pokud toužíte po něčem ještě divočejším, vyzkoušejte noční sex na hotelovém balkoně. Je tma, nikdo o vás neví, máte výhled na celé město, a přitom jste stále tak blízko vašeho pokoje.

11. Před zrcadlem

Tohle je ten nejjednodušší způsob, jak si ozvláštnit váš sex. Dělat to na pejska před zrcadlem je neuvěřitelně vzrušující, protože žena může vidět, jak do ní partner proniká a on může naopak vidět, jak se při tom jeho partnerka tváří.

12. Výtah

Ideální místo pro opravdovou rychlovku. Jen pozor na bezpečnostní kamery!

Sdílejte článek

Přečtěte si také