ODHALENO: 5 důvodů, proč ženy během sexu hlasitě křičí. Jsou jiné, než si většina z nás myslí!

Proč jsou muži většinou zticha a ženy svým křikem budí sousedy? Vážně je to kvůli tomu, že si sex užívají více?

Různé zvuky k sexu rozhodně patří a bez ženského vzdychání či křičení si mnozí už neumíme vzrušující milování ani představit. Ale některé ženy dokážou svým křikem na chvíli připravit o sluch svého partnera a vzbudit půlku baráku. Proč to dělají?

Různé zvuky k sexu rozhodně patří a bez ženského vzdychání či křičení si mnozí už neumíme vzrušující sex ani představit. Ale některé ženy dokážou svým křikem na chvíli připravit o sluch svého partnera a vzbudit půlku baráku. Proč to dělají? Pokud si myslíte, že je to kvůli jejich blížícímu se orgasmu či tomu, že si sex prostě užívají více, jste na omylu. Podle studie z University of Central Lancashire, kde provedli anonymní dotazník mezi desítkami ženy, jsou totiž mnohdy důvody i naprosto jiného. A mnoho chlapů nejspíš velmi nepříjemně překvapí.

1. Vzrušení partnera –podle výsledků studie 66 % žen sténá proto, aby více vzrušily svého partnera a dodali mu kuráže k větším výkonům. Pokud tedy žena křičí jako na lesy, nemusí to znamenat, že jste v posteli nepřekonatelný. Možná právě naopak se potřebuje více navnadit.

2. Případají si sexy - celých 87 % žen přiznalo, že to dělají proto, že je vlastně sténání rajcuje. Připadají si tak sexy a dodává jim to v posteli potřebné sebevědomí.

3. Prostě se nudí – studie prokázaly, že některé ženy sténají jen proto, že je sex vlastně pekelně nudí, nebo jsou unavené. Křičí pak hlavně proto, aby se jejich partner udělal rychleji.

4. Chtějí vás potěšit – mnoho žen hlasitě křičí a poté předstírá orgasmus jen proto, aby chlapovi zvedli sebevědomí a on se necítil v posteli jako úplné dřevo.

5. Nesnáší ticho – některé ženy pak sténají jen proto, aby při sexu nebylo úplné ticho. Právě ticho totiž může být zabijákem vzrušení a celé situacRůzné zvuky k sexu rozhodně patří a bez ženského vzdychání či křičení si mnozí už neumíme vzrušující sex ani představit. Ale některé ženy dokážou svým křikem na chvíli připravit o sluch svého partnera a vzbudit půlku baráku. Proč to dělají?

Pokud si myslíte, že je to kvůli jejich blížícímu se orgasmu či tomu, že si sex prostě užívají více, jste na omylu. Podle studie z University of Central Lancashire, kde provedli anonymní dotazník mezi desítkami žen, jsou totiž mnohdy důvody i zcela jiné. A mnoho chlapů nejspíš velmi nepříjemně překvapí.

1. Vzrušení partnera – podle výsledků studie 66 % žen sténá proto, aby více vzrušily svého partnera a dodaly mu kuráže k větším výkonům. Pokud tedy žena křičí jako na lesy, nemusí to znamenat, že jste v posteli nepřekonatelný.

2. Případají si sexy – celých 87 % žen přiznalo, že to dělají proto, že je vlastně sténání rajcuje. Připadají si tak sexy a dodává jim to v posteli potřebné sebevědomí.

3. Prostě se nudí – studie prokázaly, že některé ženy sténají jen proto, že je sex vlastně pekelně nudí nebo jsou unavené. Křičí pak hlavně z důvodu, aby se jejich partner udělal rychleji.

4. Chtějí vás potěšit – mnoho žen hlasitě křičí a poté předstírá orgasmus jen proto, aby chlapovi zvedly sebevědomí a on se necítil v posteli jako úplné dřevo.

5. Nesnášejí ticho – některé ženy pak sténají jen proto, aby při sexu nebylo úplné ticho. Právě ticho totiž může být zabijákem vzrušení a celé situace.

Sdílejte článek
Štítky křik Sex Ženy orgasmus odhaleno

Přečtěte si také