12 vzrušujících objetí, po kterých touží každá žena. Pánové, dopřáváte je svým partnerkám?

Když už nevíte, jak byste ženu potěšili, prostě ji objímejte.

Je nepopiratelným faktem, že se ženy cítí mnohem bezpečněji, když je jejich partneři (či jiní muži) drží v náručí. V takových okamžicích mají pocit, že není nic lepšího, než právě ono těsné přivinuti ke svému milému. Existují ale typy obětí, které chce od svého přítele úplně každá holka. Takže pánové, zbystřete pozornost, těchto 12 objetí si rozhodně pamatujte a nebojte se je používat tak často, jak jen můžete.

1. Drž mě pevně

Tohle je nejspíš nejlepší obětí ze všech. Máte sice pocit, že vám partner rozdrtí kosti, přesto chcete stále víc a víc.

2. Chybělas mi

Tohle obětí je nejlepší hlavně ve vztahu na dálku. Ve skutečnosti totiž nahradí všechen ten ztracený čas, který jste nemohli prožít spolu kvůli vzdálenosti. Všechno to čekání najednou udělá mnohem snesitelnějším. Protože na tohle se počkat opravdu vyplatí.

3. Nenech mě odejít

Tohle objetí opravdu pomáhá, pokud se chcete usmířit po hádce a slova už nestačí. Tohle opravdu vyřeší vše. Jediné, co musíte udělat, je chytit ji a jednoduše omotat své ruce okolo ní tak jemně, jak jen to jde. A přitiskněte ji ještě více k sobě, pokud bude chtít, abyste ji pustili. Věřte tomu, že ve skutečnosti chce jenom to, abyste ji drželi ještě pevněji.

4. Všechno je/bude v pořádku

Pokud žena měla špatný den, všechno, po čem touží, je láskyplné obětí znamenající, že všechno bude dobré. Takže nezáleží na tom, jak moc špatný její den byl, pokud jí dopřejete vřelé objetí, rázem na všechno zapomene a bude se cítit báječně.

5. Nemůžu teď příliš vyjadřovat náklonnost, ale pořád jsi moje

To je přesně to objetí, které žena potřebuje, když jste obklopení spoustou lidí. Je to letmé, ale milé obejmutí, které jí dodá útěchu, kterou potřebuje. Každá žena touží po pocitu, že k někomu patří.

6. Políbení a zatočení ve vzduchu

Haha! Tohle je tajný sen všech žen nehledě na to, jak moc jsou na veřejnosti stydlivé. Je to přesně ten „ó můj bože“ moment, kdy má pocit, jako by se ocitla v nějakém romantickém filmu. Věřte tomu, že tohle vaše partnerka rozhodně chce!

7. Překvapivé objetí zezadu

Ženy milují překvapení, nehledě na to, jak moc to popírají nebo jak moc jsou netrpělivé, když jde o dárky a podobné věci. Takže tohle je jedna z věcí, které by ženy chtěly, abyste věděli: když pracují v kuchyni, nebo dělají cokoliv jiného a jsou k vám obráceny zády, měli byste se k ní přiblížit, obejmout ji a přitáhnout blíž, aby si mohla naplno vychutnat toto dokonalé vřelé objetí zezadu.

8. Chci tě

Tohle je objetí, kdy hlavní roli hrají romantické doteky. Rozhodně byste ho měli ženě dopřát předtím, než se dostanete k postelovým hrátkám. Nejenže se počítá jako součást předehry, ale taky vám umožní dotýkat se jí a cítit ji tak blízko, jak je to jen možné.

9. Objetí po sexu

Pokud jste právě prožili nádherné milování, jediné, co žena chce, je abyste ji přivinul k sobě a stal se malým sladkým Christianem Greyem, který se jí zeptá, jestli ji nic nebolí, jestli se jí nechce spát, nebo jí prostě jen řekl, jak moc ji miluje. Nic lepšího pro ni v tu chvíli nemůžete udělat.

10. Chybíš mi dokonce i ve spánku

Představte si následující situaci. Jsou zhruba dvě hodiny ráno a oba jste právě usnuli, nebo alespoň vaše přítelkyně ano. Není nic lepšího, než když se k ní v tomto momentu přitulíte a dopřejete jí vřelé milující objetí. Dokonce i když spí, moc dobře ví, že jste to vy. A věřte tomu, že nic na světě ji v tu chvíli nemůže udělat šťastnější.

11. Je mi zima

Pánové, mikiny a bundy jsou out. Nejlepší, co můžete udělat, když vám žena řekne, že je jí zima, je otevřít svou náruč a pevně ji obejmout. Takové objetí žádné teplé oblečení nenahradí.

12. Zakuklené housenky

To je ono! Líné ráno, ani jednomu z vás se nechce vstávat, to je pravý čas na zakuklené objetí. Stačí jen zabalit partnerku do peřiny a přitáhnout si ji co nejblíže k hrudi – jako by byla malá housenka, která potřebuje úkryt. Lepší začátek dne jí dopřát nemůžete!

Sdílejte článek
Štítky partneři objetí láska

Přečtěte si také