návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Sex a vztahy

4 typy mužů, které nechcete potkat. Kdy je lepší flirt utnout?

Uff, tak s těmito muži si rozhodně nezačínejte. Známe čtyři typy mužů, se kterými se flirtík opravdu nevyplatí.
Vydáno: 03.12.2018
Maminčin mazánek...
Maminčin mazánek... Autor: profimedia.cz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Maminčin mazánek

Je mu přes 30 let, žije nakvádrovaný u maminky a nechává se obskakovat. Uklízení, praní, žehlení a vaření je samozřejmě na jeho mamince. I když už je mu třeba trochu víc a všimnete si, že za ním jeho máti pravidelně dojíždí mu uklízet, je tady něco špatně. Proč si nezvládne uklidit, vyprat nebo navařit sám? Vaším úkolem by bylo vlastně nahradit jeho mámu.

Moula

Asi nejhorší případ vůbec. Vlastně ani sám neví, jestli chce vážný vztah nebo povyražení. Když spolu jdete ven a máte si vybrat hospodu, neví. Když si máte vybrat film, neví, nechá to na vás. Nerozhodné typy rozhodně nebrat. Když ani sám pořádně neví, co si objedná v restauraci, tak jak asi může vědět, jestli chce být s vámi? Není to patrné hned, ale takových moulů je mezi mladými muži opravdu dost.

fb_blogerka 1

GALERIE: Tahle žena zjistila, proč s ní muži nechtějí chodit! Také byste ji kvůli tomu nechtěli?

Pan důležitý

Na tom, co má kdo na sobě, opravdu záleží, řekne vám během večeře v čtyřhvězdičkové restauraci. Potom si odepne knoflík u své drahé košile a doprovodí vás do nejnovějšího modelu auta. Při večeři si pochopitelně důležitě esemeskuje na posledním modelu telefonu. Dobře, pokud jste na prachy, možná vás tenhle typ bude přitahovat. Ale pamatujte, že je důmyslný manipulátor a zřejmě vás má přesně tam, kde chce mít. Dávejte pozor, aby vás neodříznul od vlastních příjmů.

Proutník

Už vůbec neví, s kým se kde vykousnul na diskotéce před týdnem. Anebo kdy flirtoval s pohlednou kolegyní v práci, pozval ji na kafe a pak nechtěně pozval k sobě domů. Nemá už ani přehled, komu na Facebooku píše zprávy a máte kliku, pokud si vás zapamatuje jménem. Tenhle typ není vhodný na vztah ani kdyby používal kondomy.

fb_test věrnosti

VIDEO: Holka chtěla otestovat věrnost svých dvou kluků a poslala na ně sexy modelku. Krutě toho litovala

Článek je zařazen v: muži , vztahy , Sex , 4 typy mužů , virál