Virály

22. prosince 2017 16:03

redakce Prima Lajk

VIDEO: Holka chtěla otestovat věrnost svých dvou kluků a poslala na ně sexy modelku. Krutě toho litovala

Vážně musí zrovna ona testovat něčí věrnost?

Do internetového pořadu To Catch A Cheater, v němž lidé testují nepochopitelně věrnost svých protějšků, se tentokrát přihlásil opravdu unikátní exemplář. A tou je holka, která chodí najednou s dvěma kluky. Sama ale nemá nevěru příliš ráda (!!!) a chce proto oba své partnery otestovat sexy modelkou, která s oběma začne flirtovat. A možná si i díky tomu vybrat, s kterým z nich nakonec zůstane. Jenže zkouška jí nevyšla přesně podle plánu.

Očekávala totiž, že v testu uspěje Steve, zatímco její druhý přítel Darnell pohoří a ihned se bude chtít s modelkou vyspat. Jenže situace nakonec dopadla přesně opačně. Zatímco Steve si se sexy návnadou ihned domluvil večerní sex, Darnell se modelce vzpíral a ihned svou holku přiznal. Jenže ani tak nepřišla účastnice pořadu k rozumu.

I když se Darnell ukázal jako správný a hodný chlap, ona chce přesto zůstat se Stevem, který nemá práci a evidentně skočí do postele s každou druhou holkou. Proč? Protože Steve je prostě lepší milenec. Dívka pak propukne v pláč, že kluk, jehož měla radši, je nakonec nevěrník. A Darnell, který se zachoval správně, u ní nakonec přeci jen utře. Neskutečná holka, která asi své testu pořádně lituje. Je na ní ale hezky vidět, že některé mlýny melou pomalu, ale jistě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také