Virály

16. prosince 2017 16:02

redakce Prima Lajk

VIDEO: Šílený test věrnosti! Holka pošle na svého kluka sexy modelku, která ho pozve do trojky. Po jeho reakci se stane něco šokujícího

Odolal lákavé nabídce, nebo se z něj vyklubal jen další nevěrník?

A máme tu další díl internetového pořadu To Catch a Cheater, v němž lidé nepochopitelně testují věrnost svých protějšků. Tentokrát do show zavítala ještě náctiletá slečna, která do pořadu dokonce přišla se svým otcem! Chce totiž divákům ukázat, že její kluk je poctivost sama, šíleně ji miluje a nikdy by jí nedokázal podvést. Tvůrci pořadu tak na něj poslali blonďatou, a šíleně sexy, modelku. A chudák holka svého rozhodnutí hodně rychle litovala.

Její kluk totiž svou přítelkyní zapře prakticky ihned, co se s ním modelka začne bavit, a její flirtování si nechá líbit. Dokonce si sáhne na její prsa a neprohlédne ani její okaté pozvání domů, kdy ho sexy blondýna prakticky pozve do trojky se svou spolubydlící. Klukova přítelkyně i její otec jsou v šoku a chtějí se klukovi pomstít.

Tvůrci pořadu proto v situaci pokračují a modelka opravdu pozve mladého nevěrníka k sobě domů. Jenže tam na něj místo očekávaného sexuálního zážitku čeká otec jeho holky, jenž ho málem zmlátí svým páskem. A jako bonus ho pak na ulici ještě seřve jeho teď už bývaá holka. Nevěrník zkrátka dostal to, co si zasloužil.

Sdílejte článek

Přečtěte si také