Sex a vztahy

6. března 2016 12:06

Tereza Javorová

4 věci, které chce, abyste jí udělal JAZYKEM

Nemusíte chodit do jazykovky, abyste se stal mistrem jazykových dovedností. Ženy milují, když jim uděláte tyhle čtyři věci:

Jazykem přejedete po krku - krk je důležitou erotogenní zónou a pro většinu žen funguje jako rozbuška rozkoše. Začněte ji líbat pod kliční kostí a jazykem jí pomalu po šíji přejíždějte. Než se dostanete k ušním lalůčkům, strhá z vás oblečení.

Zakroužíte kolem bradavky - tyto dva čudlíky spolehlivě postavíte do pozoru, když kolem nich budete kroužit jazykem. Bradavku občas i nasajte. Ženu samozřejmě můžete u toho stimulovat i rukou v klíně.

Zakmitáte na klitorisu - absolutně "must do". Tohle s jazykem prostě musíte umět, ale nebojte, není to nic složitého. Kůži kolem klitorisu lehce napněte prsty a jazykem po něm poté kmitejte jako ještěr. A žena? Ta bude křičet: "Ještě!"

Jazyková masáž - záda často míváme zatuhlá a bolavá. Není tak nad pořádnou masáž! Poté, co jí rukama prohnětete trapézy a záda uvolníte, jí po páteři pomalu přejeďte jazykem až tam dolů k zadečku. Z nečekaného vzrušení se jí zatmí před očima.

Tip! Některé ženy navíc milují, když jí jazyk strčíte do ucha. Pozor ale, některé to na druhou stranu považují za velmi asexuální a naježí se jako kočka. Tuto praktiku raději pomalu testujte žužláním lalůčků a když se neodtáhne, opatrne sí špičkou začněte rejdit po zbytku ucha.

Sdílejte článek

Přečtěte si také