5 děsivých věcí, které se stanou s vaším penisem během přibývání věku

Tak tohle je děsivé!

1. Ochabnutí šourku Nejen kůže na vašem těle bude vlivem stárnutí ochablejší, i váš šourek povadne. Nebojte, neklesne až ke kolenům, ale sníží se až dvojnásobně.

2. Zakřivení penisu Vědci tvrdí, že pokud nebudete dostatečně sportovat a užívat si sexuálních hrátek, váš penis zažije vychýlení z osy. Namísto šípu tak můžete mít v rozkroku luk díky zjizvení tkáně. Tohle prý nastává okolo 70 roku věku.

3. Erektilní dysfunkce Stáří bývá značně depresivní. Už se vám nepostaví z každé krátké sukně. Lékaři tak doporučují jíst zdravě a sportovat, aby vám stále dobře kolovala krev po celém těle.

4. S rostoucí váhou se smrští Lékaři tvrdí, že čím budete silnější, tím se větší část penisu ukryje v tukovém polštáři. A tak je třeba s věkem dbát na štíhlou linii, ať tam záhy nemáte cvrčka.

5. Pozor na nudismus! Zvláště ve vyšším věku je třeba se mít na pozoru. Ačkoli je většina mužů obeznámena o rakovině prostaty, na rakovinu kůže pozor nedává. A tak doporučujeme nechodit ve vyšším věku bez plavek. Mohlo by se vám to snadno vymstít.

Podívejte se na zamilované páry z Instagramu:

Sdílejte článek
Štítky Sex Penis stárnutí

Přečtěte si také