5 druhů ženského orgasmu, které by měla v životě zažít každá žena

Divila byste se, ale během života zažijete různé druhy orgasmu. Čím se liší?

Na začátku vztahuZačínáte s někým randit. Jenže při prvním sexu jste orgasmus neměla. A tak jakmile se po pár večerech na druhého naladíte, máte ho. Jednoduše jako ve filmech to bohužel nefunguje. Jen 32% žen dosáhne orgasmu, aniž by se předtím napojily na svého partnera. A tak nezoufejte, pokud jste během prvních pár týdnů orgasmus nezažila. O to nadšenější budete v moment, kdy to přijde!

Dlouhodobý vztah Právě tady ženy většinou objevují svou sexualitu. Cítí se v bezpečí, za nikým a ničím se nehoní a poznávají sebe i druhého. Právě tady zažívají ten nejintenzivnější orgasmus. V dlouhodobých vztazích je čas na experimentování v posteli a nacházení nejúžasnějších orgasmů. Na začátku vztahu partnera o vaginální a anální stimul většinou nepožádáte.

Po rozchodu s chutí být single S tímto sexuálním partnerem se neotvíráte. Nesvěřujete se mu s životními úspěchy a pády. Vztah s ním nechcete. Sex tedy nenabude takové hloubky, kterou máte ve vztahu. Ovšem zato si tady můžete zařádit a vyblbnout se. V tomhle odborníci doporučují se soustředit jen na sebe. Z blízkosti orgasmu nedosáhnete. V tomto případě je nejlepší najít odborníka na prstoklad. Nenavážete onu blízkost, a přitom dosáhnete úžasného vrcholu!

Těhotenství Říká se, že je sex v těhotenství diametrálně odlišný. Zároveň jej gynekologové hojně doporučují před i po porodu, abyste vlivem oxytocinu předešla bolestem. Po porodu se může stát, že se ani během šestinedělí nedostanete do formy. Stává se, že vlivem estrogenu jste méně vlhká nebo spíše úplně suchá. Stejně tak dochází k pomalému smršťování vaginálních svalů.

Stárnutí Orgasmus po čtyřicítce už není takový ve dvaceti. Může se stát, že vám potrvá dosáhnout vrcholu daleko delší dobu. A tak je třeba naučit se fantazírovat. Gynekologové doporučují posilovat pánevní dno. Právě posilování dopomůže k většímu prožitku.

Podívejte se na zamilované páry z Instagramu:

Sdílejte článek
Štítky Sex orgasmus vagina

Přečtěte si také