5 důvodů, proč je lepší sex s baculkou než s hubenou kráskou

Tohle je 5 tipů, proč je lepší mít sex s tlustou holkou! Hubené už nebudete nikdy chtít!

SnaživkaHolka, která ví, že není dokonalá, má potřebu se v posteli snažit. Soutěží s těmi kráskami, které jste měl předtím. A tak se ukazuje, že ženy s faldíky bývají ty, které se vám budou věnovat i hodiny.

Orální fixace Ženy, které mají nadváhu, milují jídlo. A neustálá konzumace potravin je spojena s takzvanou orální fixací. U boubelky tak je jasné, že se vám vzápětí vrhne k poklopci, aby si vychutnala váš penis.

Nesoudí Pokud jste sám nedokonalý a cítíte se špatně, že nemáte břišáky, s obtloustlou kráskou na to zapomenete. Tahle holka vás rozhodně soudit nebude!

Je jí za co chytit Pokud máte rádi vášnivý sex, mačkání a pořádné stisknutí, je pro vás holka s faldíky jako stvořená. Modelka je totiž tak křehká, že by se vám pod náporem vášně mohla v posteli zlomit. To se vám s boubelkou nestane.

Měkká jako peřina Zatímco s vyhublou kráskou budete mít všude modřiny od jejích vyčnělých kostí, s baculatou holkou se vám tohle nestane. A ještě na ní po sexu můžete usnout, protože vám nahradí polštář.

Podívejte se na zamilované páry z Instagramu:

Sdílejte článek
Štítky Sex intimita láska

Přečtěte si také