5 NEJHORŠÍCH trapasů, které se vám mohou stát během první noci

Při prvním sexu se může stát řada nemilých trapasů. Ovšem pokud už nastanou, zasmějte se jim a nedělejte z toho drama. Znáte to, když nejde o život, jde…

1. Přistiženi při činu

Máte sex s druhým poprvé a někdo vám do toho vejde? Obzvlášť pokud vás načape spolubydlící nebo ještě hůř rodiče. To pak může člověka úplně přejít chuť.

2. Předčasná ejakulace

No, tohle bývá pro chlapa většinou traumatizující. Doporučujeme to nijak neřešit a dopřát si alespoň romantickou noc plnou objímání, hlazení, mazlení a líbání… Dá se totiž předpokládat, že to z pana malého udělá zase pana velkého.

3. Penis stávkuje No, tohle bývá pro chlapa taky traumatizující. Ano, je toho víc. Ale rada je úplně stejná. Pokud v sobě vzájemně máte zalíbení, rozhodně tuto situaci neřešte odchodem jednoho nebo druhého. Stát se to zkrátka může a nic to neznamená. Zůstaňte spolu ležet, povídejte si, smějte se, pusťte si film a udělejte si pohodu, ta totiž může situaci úplně zachránit.

4. Menstruace No, tohle bývá pro ženu většinou traumatizující. Nechat si pomalu stáhnout kalhotky a nechat partnera zjistit, že jste to nečekaně dostala, to není zrovna obrázek ideálního prvního večera. Nu což, i to se může stát. Není nutné se trápit, některým mužům to nevadí a pokud zkrátka budete chtít přestat, hlavně žádnou hysterii.

5. Uprdnutí

Tak tohle je brutální trapas. Nejhorší to je při orálním sexu. A je jedno jestli si upšoukne chlap nebo ženská. Snažte se to přejít a nedělat z toho haló. Jakákoliv poznámka je v tomto případě úplně ŠPATNĚ!

Všechny tyto situace ale neberte tak tragicky! Smích vše zachrání a třeba vás to ještě sblíží.

Podívejte se na stávající vlasový trend:

Sdílejte článek
Štítky sex trend

Přečtěte si také