5 nejpopulárnějších zvrácených sexuálních praktik, které jsou častější, než byste si mysleli

Řada lidí se BDSM bojí. Ve skutečnosti se však každý v některé z praktik najdeme.

1. DOMINANCE/ SUBMISIVITATo, že jste takový sex ještě doposud nikdy nezažili, neznamá, že to nebude to pravé ořechové. Zamyslete se, zda jste chtěli být někdy v roli ovládaného nebo naopak v roli toho, který druhého ovládá a má nad vším kontrolu. Že jste se rozpomněli? Není divu.

2. EXHIBICIONISMUSJakmile lidi omrzí sex za zavřenými dveřmi ložnice, začínají experimentovat. A právě sex na veřejných místech nebo návštěva swingers klubu, kde vás při hrátkách přistihnou, bývá jednou z nejčastějších sexuálních choutek.

3. ANÁLNÍ SEXPřestože většinová společnost anální sex odsuzuje, mladí lidé jej zařazují čím dál častěji do klasického sexu. A není divu, když se podíváte na porno stránky, na kterých dominuje tahle praktika. Pokud začínáte, radíme pomalou a pečlivou přípravu.

4. SVAZOVÁNÍTahle BDSM praktika je častější, než byste si mysleli. Doporučujeme ale před samotným začátkem navštívit kurz. Při špatných lanech a neprofesionálních uzlech můžete druhému ublížit.

5. OTEC - DCERA / MATKA - SYN Tyhle role patří k těm nejčastějším BDSM praktikám. Jeden člověk je dominantnější a zároveň se o druhého mateřsky stará. Často se tyhle hrátky projevují i ve vztahu.

Podívejte se na zamilované páry z Instagramu:

Sdílejte článek

Přečtěte si také