Sex a vztahy

17. listopadu 2017 13:34

redakce Prima Lajk

5 věcí, které byste neměli dělat při orálním sexu! Tohle holky dole rozhodně nechtějí

Co všechno mohou pánové při hře s jazýčkem pokazit.

Orální sex je nejen coby předehra samozřejmě velmi důležitý. Existuje ovšem mnoho způsobů, kterými ho mohou muži ženám zkazit či alespoň pěkně znepříjemnit. Někteří jsou zkrátka moc agresivní a jiní zase odkoukali triky z porna. Na ženy ovšem tohle zrovna moc neplatí. Čemu by se měli muži vyvarovat, aby si partnerka orální sex co nejvíce užila?

1. Špičatý jazyk - Klitoris je velmi citlivý. Musíte na něj jemně a s citem.

2. Sedni si mi na obličej! - Nejen 69, ale i sednutí si vám na obličej, není žádné ženě příjemné. Takhle si to neužije. Ženy chtějí ležet na zádech. I vy si takto užijete orál více, než kdybych u toho museli stát.

3. Sání a zuby - Jak už jsme zmínili v bodu jedna, klitoris je velmi citlivý. Daleko citlivější než váš žalud. Zatímco jemné kousnutí do žaludu může být rajcovní, pro ženy je to velmi bolestivé.

4. Krátká doba - Holky nejsou tak rychle jako kluci. Musíte se jim tam dole věnovat daleko delší dobu. Počítejte i s dvaceti minutami!

5. Nepřistupujte k tomu tak mechanicky! - Žena se potřebuje naladit. Pokud začne mít pocit, že k danému aktu přistupujete mechanicky a neužíváte si a nezáleží vám na ní, orgasmus se nedostaví.

Sdílejte článek
Štítky Sex Ženy orgasmus orální sex chyby

Přečtěte si také