5 věcí, které musíte přestat dělat v posteli, pokud chcete mít lepší sex!

Chcete mít lepší sex? Pokud jste si odpověděli ano, tak je na čase, abyste přestali dělat těchto pět věcí!

Přestaňte se kritizovat! Každý máme své nejistoty. Ale pokud je budete neustále opakovat a upozorňovat na ně, druhý si jich začne všímat. Muž nechce slyšet v posteli, že jste tlusté. Přece by s vámi do postele nešel, kdyby si to myslel. Tak se přestaňte shazovat!

Nedoprošujte se mu! Není nic nepříjemnějšího než žena, která se podbízí. Nechte se ulovit. Nátlakem ničeho nedocílíte. Tedy docílíte… A to toho, že vám uteče!

Přestaňte se chlubit svými sexuálními zážitky! Nemusíte všem vyprávět, co kdy a kde jste dělala! To, že se chlubíte pouze před přáteli neznamená, že se to nedonese dál. Lidi jsou užvanění. Ve výsledku můžete působit jen jako člověk, který by dal naprosto každému.

Přestaňte čekat na jeho první krok! Už dávno nejsme v době, kdy by měl první krok dělat muž. Pokud se vám zdá nesmělý, ale máte pocit, že se mu líbíte, osmělte se. Uvidíte, že bude příjemně překvapen. Který muž by nebyl?!

Přestaňte přemýšlet! Neustálé přemýšlení vám může zničit zábavu ze sexu. Přestaňte snít a říkat si, jak by to mělo vypadat a co všechno uděláte a neuděláte. Stop! Zastavte myšlenky a poddejte se okamžiku.

Podívejte se na aktuální vlasový trend:

Sdílejte článek
Štítky Sex

Přečtěte si také