5 zbytečných obav, když je vám 20 let. Proč je hodit za hlavu?

Tohle jsou nejtypičtější obavy kluků ve dvaceti letech. Vysvětlíme vám, proč byste je měli hodit za hlavu!

1. Hledání partnera, dokud jste mladíNemějte úzkosti z toho, že ještě nemáte partnera. To, že mají vaši přátelé přítelkyně, neznamená, že jsou to pro ně zrovna ty pravé, se kterými vydrží desetiletí. Je lepší zaměřit se na poznání sebe sama. Nestrachujte se, že jste sami. Jakmile budete vědět, kdo jste, objeví se ten nejvhodnější protějšek.

2. Velikost penisuVětšina mužů má pocit, že má nedostatečnou velikost penisu. Studie dokazují, že pro ženy je velikost penisu nejméně důležitým aspektem při výběru partnera. Na první příčce je pro ně povaha. Na tu se zaměřte. Realizujte své sny a buďte šťastný. Tím, že zaujmete.

3. Ztráta vlasůNekontrolujte si každý den v zrcadle kouty. Pokud přijde odrůstání dřív, není nic jednoduššího, než si vzít strojek a oholit si hlavu. Studie dokazují, že holohlaví muži působí na ženy silně, dominantně a jako vůdčí typy, což křehkému pohlaví imponuje.

4. Ztráta prácePřestaňte se strachovat, že přijdete o práci. Jste poté depresivní. Negativní lidi poté přitahují negativní jedince. A to přece nechcete. Užívejte si stávající okamžik. A pokud vám nevyhovuje tahle práce, tak ji změňte. Život je hra.

5. PříjemZa peníze si štěstí nekoupíte. To, že nevyděláváte 50 tisíc měsíčně, neznamená, že je třeba se trápit. Zkuste si týden s naprostým minimem. Rozdělte si svůj týdenní přijem tak, abyste ušetřili. Zkuste nenakupovat bezhlavě. Uvidíte, že ačkoli nemáte velký příjem, dokážete ušetřit. Jsou lidi, co mají hodně, a přitom vše rozhážou. Chce to jen trochu přemýšlet a neutrácet za nesmysly.

Podívejte se na zamilované páry z Instagramu:

Sdílejte článek
Štítky vztahy dospívání

Přečtěte si také