5 známek toho, že byste s ním neměla mít anální sex

Zvažujete, že byste se s ním vrhla do prvního análního sexu? Přinášíme vám hned 5 důvodů, proč to není nejlepší nápad.

1. Nezáleží mu na vásPokud nemáte pocit, že partnerovi záleží na vašem pohodlí, do análnho sexu se s ním nevrhejte. Na anální sex je třeba někdo, kdo na to půjde pomalu ne kvůli sobě, ale kvůli vám.

2. Nechce použít kondomPokud nechce použít kondom a chce přecházet z análního otvoru do vagíny, utečte. Zatímco jemu to může být pohodlnější, může vám roznést bakterie, které následně způsobí vaginální záněty. To nechcete!

3. Tlačí na vásPokud na vás tlačí, zařaďte zpátečku. Tomuto klukovi záleží jen na svých potřebách. Nemusíte to pro něj dělat. Nestojí vám za to.

4. Říká, že je to lepší než klasický sexPokud vám neustále vypráví o tom, že při análním sexu jste sevřenější, díky čemuž si to více užije, zpozorněte. Nechce mít dlouhodobější styk s klukem, který vám způsobuje komplexy z toho, že snad nemáte dostatečně úzkou vagínu.

5. Je moc hrrrPokud máte pocit, že se v posteli neumí ovládnout, těžko to dokáže při análním styku. Mohl by vám tak v zápalu vášně natrhnout zadek. Na anální sex je třeba přípravy. Jen tak vám to tam fouknout jednoduše nemůže.

Podívejte se na zamilované páry z Instagramu:

Sdílejte článek
Štítky Sex vztahy anální sex

Přečtěte si také