6 prohřešků, které dělají potěšení každé ženě! Jaký je ten váš?

Pocit viny z následujících věcí mít nemusíte. Každý z nás občas zhřeší. Dali jsme dohromady seznam šesti věcí, které ženy dělají, ale nechlubí se s nimi… Před muži.

1. Mačkání pupínků

Víme, že to je špatné a že se to nemá. Přesto to děláme. Prostě nám to dává takový uspokojující pocit. Jen pamatujte na to, dělejte to jemně. Nechcete pak přeci chodit s jizvenou tváří…

2. Facebook stalking

I když to většina z nás nepřizná, občas se tajně díváme na profil svého ex. A dělá nám dobře, když víme, že zrovna neprožívá dobré období (pokud nám zlomil srdce). A nebo prostě jen proto, že to je zábava a my nemáme co dělat. Rozhodně to neznamená, že ho stále milujeme, jen jsme prostě zvědavé. Kromě ex stalkujeme také naše bývalé spolužáky atd.

3. Filmy pro dospělé

Sledujeme je často a rády. A většinou jsme u toho strašně napjaté, aby nás nikdo nenachytal.

4. Pomlouvání

Je jedno, jestli s naší nejlepší kamarádkou řešíme zrovna práci, kolegu, lásku, život nebo cokoliv jiného. Jsme rádi, když si můžeme společně zanadávat a ulevit.

5. Flirtování

Ženy jsou rády středem pozornosti. Rády se hezky oblékají, namalují a připadají si sexy. A takový malý nevinný flirt dokáže zvednout sebevědomí snad každé. Technicky vzato, flirtování není nevěra, pokud je to neškodné.

6. Fantazírování

Občas si představují, že jsou v posteli s někým jiným. Pokud se ale jedná o nejlepšího kamaráda jejího přítele, asi má problém.

Sdílejte článek
Štítky Facebook život krása Ženy zábava prohřešky

Přečtěte si také