Sex a vztahy

26. srpna 2016 21:17

Tereza Javorová

6 věcí, které jsou v létě na holkách neskutečně SEXY. Děláte je taky?

Nemusíte mít dokonalé tělo v bikinách nebo obří výstřih. Tyhle věci jsou v létě na holkách daleko víc sexy, než laciné lízání nanuku, který by nejraději nahlásil znásilnění. Zkuste raději tohle a budete neodolatelná:

1. Free nipples - V létě je horko a málokteré holce se chce nosit podprsenka. Pod některými šaty nebo topy to stejně není vidět, že ji nemáte, tak ji také odhoďte a dejte volnost svým bradavkám. Free nipples! A i když se náhodou pod tričkem občas zarýsují, je to neskutečně sexy.

2. Opálení - ale ne spálení. Nebuďte zavřená doma nebo v kanceláři a jakmile vysvitne slunko, vyrazte ven! Načerpáte energii i sexy bronz.

3. Rafinovanost - léto svádí k tomu ukázat skoro vše. Na koupališti to ani jinak nejde, ale mimo něj přece nemusíte chodit polonahá. Daleko více sexy je naopak rafinovanost, když máte jen nahá záda, krátké šaty, které ukazují nohy, ale nemají výstřih, nebo vykukující pupík (pokud ho neobaluje pneumatika).

4. Free clitoris - tohle už je vyšší dívčí, ale bude vám to TAK příjemné! Kromě podprsenky se někdy odvažte odhodit i kalhotky. Samozřejmě jen pod vhodným oblečením. Zapomeňte na krátké sukně a šaty, kde by to při prvním ohnutí bylo vidět. Bez spodního pádla se ale budete cítit sexy a rajcovně, což z vás bude i vyzařovat.

5. Spontánnost - muži milují, když je s holkou zábava a je pro každou špatnost i legraci. Buďte spontánní a vymyslete bláznivý program na posledních pár letních dní. A hlavně ho uskutečněte! Bude vásmít za odvážnou a skvělou holu, se kterou si užije...zábavu.

6. Jako chameleon - a co je ještě lepší, když holka je nejen spontánní, ale i flexibilní. Nejen v posteli. Když se například dokáýe na párty vyšňořit tak, že mužům padá brada úžasem, ale druhý den nemá problém jet pod stana týden se nemalovat. S touhle holkou se totiž nikdy nebudou nudit a vždy je něčím překvapí!

Sdílejte článek