Sex a vztahy

22. srpna 2016 16:50

Tereza Javorová

ODHALENÍ: 5 ženských erotogenních zón, které ještě neznáte! Kde všude ji vzruší doteky a polibky?

Její klín není terč, který musíte co nejdříve zaměřit a trefit se přímo do jeho červené části. Doteky na těchto místech na jejím těle ji vzruší natolik, že bude sama prosit, ať už vystřelíte... Jaké jsou její tajné erotogenní zóny?

Samozřejmě asi tušíte, že když ji budete líbat na krku, uších, na prsou nebo v klíně, tak se jí vzrušením zatmí před očima. Ale znáte tyhle míta?

1. Podkolenní jamky - některé holky jsou tam lechtivé, ale pokud překonají prvotní šimrání, dostaví se slastné pocity. Líbejte ji tam, hlaďte a postupně přejíždějte po nohách směrem nahoru až...

2. Bříško - možná se nejdřív bude stydět, protože tam má malý špíček. Ale nenechte se odradit. Oblast břicha je velmi citlivá i tím, že je to taková příjezdová dráha ke klínu. Zkuste ji líbat v horní části břicha jakoby na bránici a pod žebry. Jakmile začne vzdychyt, jste na dobré cestě.

3. Vlasy - samotné vlasy samozřejmě nemají nervová zakončení. Myslíme jím, že ji máte vískat ve vlasech, hladit ji po hlavě a udělat jí třeba i masáž hlavy. Uvolní se a začne být přítulná jako kočka.

4. Zadeček - mačkejte ho, kousejte ji do něj, plácněte ji. Za všecho vás odmění hlasitým vzdycháním.

5. Záda - moc velká na erotogenní zónu, že? Nenechte se zmást. Záda bývají často opomíjená, ale nezaslouženě. Tím, že si sama na ně nedosáhne, ani není zvyklá na intenzivnější doteky v této oblasti. Pokud ji tak uděláte kvalitní masáž a budete jí pak prsty lehce přejíždět po páteři od šíje až k zadečku, Prohne se vzrušením jako luk.

Sdílejte článek

Přečtěte si také