6 věcí, které by si muži v posteli nejvíce přáli. Dopřejete jim to?

Je řada věcí, které by si muži v posteli přáli. Jenže z nějakého důvodu se vám je bojí říct. My vám je prozradíme.

Ujměte se vedení!Ačkoli bývají muži ti dominantní, byli by rádi, kdybyste si tu roli s nimi někdy vyměnila. Pro řadu mužů je otravné neustále iniciovat sex. Mají poté pocit, že s nimi nechcete spát. Ujměte se někdy vedení.

Chvalte a mluvte! Řada mužů by ráda slyšela, zda mají změnit polohu, co je vám nejpříjemnější, co chcete zkusit. Komunikujte s nimi při sexu. Budou v sedmém nebi, že vám nemusí číst myšlenky.

Respektujte mlčení! Pokud si myslíte, že každý muž před vrcholem vykřikuje věty typu „jeď, baby“, tak jste na omylu. Jsou i tací, kteří před vyvrcholením utichnou. A tak to respektujte.

Vytvořte mu přezdívku! Většina mužů tajně sní o tom, že jeho chloubu nějak pojmenujete. „Sbíječka“ a nebo „Kapitán“… Pojmenování je čistě na vás.

Netrapte ho! Není třeba nadhazovat vážný rozhovor, jakmile mu právě nestojí. Pro většinu mužů je to velmi nepříjemné a choulostivé téma. Mluvte s ním o tom v moment, kdy neležíte v posteli a nejste v této prekérní situaci.

Anální potěšení! Ačkoli to většina nepřizná, tajně sní o tom, že jim konečky prstů stimulujete prostatu… a to ať už během předehry nebo při sexu. Pokud si myslíte, že stimulace prostaty souvisí s homosexualitou, tak jste na omylu!

Podívejte se na aktuální vlasový trend:

Sdílejte článek
Štítky Sex

Přečtěte si také