7 tipů, co muži opravdu chtějí v posteli

Muži se potřebují v posteli pořádně odvázat. Jsou tu určité věci, které od nás v posteli chtějí, aby se jejich milostný život okořenil. Podívejte se na 7 tipů, se kterými zaručeně uspějete u každého muže.

1. Muž je vždy připraven na orální sex

Nemusíte se ho ptát! Bude připravený na orální sex kdykoliv budete chtít. A věřte, že když mu to budete chtít udělat ústně, nebude vám schopen odolat.

2. Důležité je být přirozená a nepředstírat

Stačí si užít sebe. Nikdy se nepokoušejte předstírat orgasmus nebo sténání, protože chlap to pozná. Ovšem pokud je pro vás sténání přirozené, pokračujte v tom. Ocení vás za to.

Drážděte ho! Foto: istock.com

3. Nebojte se mluvit

Toto zaručeně funguje. Řekněte mu, kterou část jeho těla nejvíce milujete. Svěřte se, co byste ráda dělala. Ať je to cokoli, nebojte se to vyslovit nahlas. Bude nadšený!

4. Zkuste sex na různých místech

Adrenalin, to je ono! Tohle nažhaví každého chlapa! Jen se ujistěte, že nejdete někam, kde se můžete dostat do potíží.

5. Drážděte ho!

Ano, Věřte nám! Nedejte mu nic zadarmo! Muži milují, když je odměníte. Proto je nechte, ať se snaží. Bude nadšený, když uvidí, že si umíte hrát.

Není nic lepšího, než se nad trapnou situací zasmát. Foto: istock.com

6. Sprchujte se spolu

Není nic erotičtějšího než horká pára ze sprchy. Navzájem se umyjte a dotýkejte se při tom intimních míst. Společné sprchování vás oba neskutečně naladí na další postelové pokračování.

7. Smějte se

Všichni víme, že je to nejlepší způsob, jak zlehčit atmosféru. Když zkoušíme nové věci, můžeme se snadno dostat do trapné situace. Není nic lepšího, než se nad vzniklou situací zasmát a pokračovat třeba trochu jinak.

Sdílejte článek
Štítky partneři Sex muži vztahy rady

Přečtěte si také