8 sexuálních mýtů, kterým věří většina

V tomhle článku vám vyvrátíme mýty, které se tradují o sexu.

1. Sex je lepší, když jste mladíJe to nesmysl. Čím starší jste, tím lépe znáte svoji sexualitu a taky se naučíte dobře pracovat nejen se svým tělem, ale také tělem toho druhého. Takže tady je stáří ku prospěchu.

2. S kondomem budete pro smíchTohle je neuvěřitelný mýtus. Pokud budete provozovat sex bez kondomu, můžete chytit nejrůznější pohlavně přenosné choroby. Nejde pouze o AIDS. Navíc žena, která chce sex jedině s kondomem, je u mužů váženější než ta, které to je jedno.

3. Samotný styk přivede ženu k orgasmuTak tohle je omyl. 75% žen nedosáhne orgasmu skrze samotné vaginální dráždění penisem. Většina žen potřebuje přímou stimulaci klitorisu.

4. Muži jsou rozsévači, zatímco ženy jsou monogamníTohle je zbožné přání mužů. Opak je pravdou. Není rozdíl mezi pohlavími. Ženy podvádí stejně tak jako muži.

5. Muž musí ejakulovat, aby zažil rozkoš Tohle je naprostý nesmysl. I bez ejakulace si partner užije sex.

6. Čím větší, tím lepšíOmyl! Záleží na velikosti vagíny a také na zahnutí penisu.

7. Čím více se budeme milovat, tím lepší spolu zažijeme sexNěkdy je ta intimita kontraproduktivní, protože vyprchá ono napětí. Sex vás tak naopak může přestat bavit, protože se začnete nudit.

8. Žena chce v posteli jen toho, který ji přivede k orgasmuŽeny chtějí v posteli muže, který jim splní jejich sexuální fantazie. Chtějí si hrát. Nejde jim jen o ten orgasmus. Zjistěte, po čem touží!

Podívejte se na zamilované páry z Instagramu:

Sdílejte článek

Přečtěte si také