návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Sex a vztahy

8 věcí, kterým se vyhněte při SEXsemeskách

Psaní zpráv se sexuální tematikou není žádnou novinkou. Děláme to denně. Ovšem představíme vám 8 chyb, které čas od času děláte. Místo nažhavení totiž docílíte opačného efektu!
Vydáno: 20.03.2017
Jaké chyby děláte při psaní SEXsms?
Jaké chyby děláte při psaní SEXsms? Autor: profimedia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Opilé sexsemesky
Jakmile jste opilí, píšete nesrozumitelně a příliš afektovaně. Pokud už v sobě máte pár panáků, telefon raději odložte. Na druhý den byste totiž mohli litovat. A těžko to vrátíte zpět!

Automatická oprava katastrof
Není nic horšího než T9ka, která z erotické zprávy vytvoří nevídanou větu, ze které můžete vyjít buďto jako blbec, nebo naprostý perverzák. T9 si tak raději vypněte a naučte se česky.

 

Proč ejakulovat tolikrát za měsíc?

Proč byste měli ejakulovat minimálně 21x za měsíc?

Prázdné sliby
Není nic horšího, než když popustíte uzdu své fantazie a naslibujete jí, co nedokážete dodržet. Nepište jí o tom, jak ji svážete a budete se o ni hodiny starat, když jen chcete, aby se ona starala o vás. 

LOL
Pokud si píšete sexsemesky, nikdy nepište LOL. Obšírnější vysvětlení to určitě nepotřebuje!

Emoji sexsemeska
Reakce formou emoji, kde není žádný text a jen řetěz jazyků a broskví... Na to rychle zapomeňte. Není divu, že vám na to neodpoví nebo pošle jednoho smajlíka.

Jak vypadal před proměnou?

Takhle vypadal slavný živý Ken před proměnou! Plastické monstrum bývalo tímto sexy klukem!

Anatomie
Pokud dívce píšete SMS ve smyslu: „Jdu svým penisem do tvé pochvy… a ven, dovnitř a ven, dokud se nepřivedu k ejakulaci,“ tak to všechno kazíte. Přečtěte si nějakou erotickou literaturu. Popusťte uzdu své fantazii.

Prosby o nahotu
Není nic otravnějšího, než dostávat sexsemesky s žádostmi o nahaté fotky. Dívka vám je pošle sama, pokud bude chtít. Nemusíte ji několikrát po sobě žádat jako zoufalec, který si neumí ani najít porno.

Dick Pics
Posílání fotek svého penisu, aniž by o to druhá strana stála, není zrovna dobrý nápad na to, jak ji nažhavit. Docílíte tak opačného efektu.

 

 

 

Podívejte se na aktuální vlasový trend:

Modelka dostala chuť na něco nového

Modelka, která nabídla orální sex 1 milionu mužů, přišla s šokujícím plánem! S kým se chce setkat?

Jak na orální sex? Tímhle ho dostanete do kolen!

5 tipů, jak mu udělat ten nejlepší ORÁLNÍ SEX!

Článek je zařazen v: SMS , Sex