8 věcí, kterým se vyhněte při SEXsemeskách

Psaní zpráv se sexuální tematikou není žádnou novinkou. Děláme to denně. Ovšem představíme vám 8 chyb, které čas od času děláte. Místo nažhavení totiž docílíte opačného efektu!

Opilé sexsemesky Jakmile jste opilí, píšete nesrozumitelně a příliš afektovaně. Pokud už v sobě máte pár panáků, telefon raději odložte. Na druhý den byste totiž mohli litovat. A těžko to vrátíte zpět!

Automatická oprava katastrof Není nic horšího než T9ka, která z erotické zprávy vytvoří nevídanou větu, ze které můžete vyjít buďto jako blbec, nebo naprostý perverzák. T9 si tak raději vypněte a naučte se česky.

Prázdné slibyNení nic horšího, než když popustíte uzdu své fantazie a naslibujete jí, co nedokážete dodržet. Nepište jí o tom, jak ji svážete a budete se o ni hodiny starat, když jen chcete, aby se ona starala o vás.

LOL Pokud si píšete sexsemesky, nikdy nepište LOL. Obšírnější vysvětlení to určitě nepotřebuje!

Emoji sexsemeska Reakce formou emoji, kde není žádný text a jen řetěz jazyků a broskví... Na to rychle zapomeňte. Není divu, že vám na to neodpoví nebo pošle jednoho smajlíka.

Anatomie Pokud dívce píšete SMS ve smyslu: „Jdu svým penisem do tvé pochvy… a ven, dovnitř a ven, dokud se nepřivedu k ejakulaci,“ tak to všechno kazíte. Přečtěte si nějakou erotickou literaturu. Popusťte uzdu své fantazii.

Prosby o nahotu Není nic otravnějšího, než dostávat sexsemesky s žádostmi o nahaté fotky. Dívka vám je pošle sama, pokud bude chtít. Nemusíte ji několikrát po sobě žádat jako zoufalec, který si neumí ani najít porno.

Dick Pics Posílání fotek svého penisu, aniž by o to druhá strana stála, není zrovna dobrý nápad na to, jak ji nažhavit. Docílíte tak opačného efektu.

Podívejte se na aktuální vlasový trend:

Sdílejte článek
Štítky Sex SMS

Přečtěte si také