Sex a vztahy

2. listopadu 2015 16:59

Michal Chalupa

ANKETA: Movember, měsíc poškrábaných klínů! Holit nebo neholit?

Movember je tu a pánové si pro dobrou věc opět nechávají narůst svoje knírky. Po vzhledové stránce to dámy měsíc vydrží, ale co po sexuální? Anketa v článku vám jasně prozradí, co si ženy myslí!

Neustále se řeší, jestli by žena měla mít klín vyholený, chloupky krátce zastřižené a upravené nebo by měla mít přírodního bobříka. Nikdo však neřeší, že u mužů jsou problémové partie hned dvě. Jestliže muži rádi svojí partnerce dopřávají orální sex, měli by se možná zeptat, jestli ji to tam dole neškrábe.

A právě movember je tím měsícem, kdy mnohé ženy řeší, jestli si orální sex raději neodpustit. Pokud totiž žena preferuje vousáče, je na šimrání tam dole zvyklá. Pokud ale běžně mívá muže hladce oholeného, může pro ni být listopad velmi náročným měsícem. Obzvlášť jeho začátek, kdy píchání rostoucích chloupků na citlivé pokožce pochvy a jejího okolí, nemusí být pro každou ženu vzrušující.

Navíc, jestli často slýcháte „Miláčku, ohol se, pícháš,“ je docela možné, že polibky nejsou jediným, na co v daný okamžik vaše partnerka myslí. Buďte tedy ohleduplní a než se se vší vervou pustíte do uspokojování přítelkyně ústy, zeptejte se, jestli je jí to TAKHLE příjemné.

Sdílejte článek
Štítky orální sex

Přečtěte si také