návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Sex a vztahy

Bizarní sexuální trend! Tihle lidé jsou přitahováni jen vysokým IQ. Proč jsou vztahy s nimi lepší?

Člověk, který se považuje za sapiosexuála, vyhledává jen ty lidi, kteří jsou pro něj dostatečně inteligentní. Jen oni pro něj můžou být přitažliví.
Vydáno: 21.08.2019
11 drobností při sexu.
Autor: istock.com 11 drobností při sexu.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Sapiosexuál je někdo, kdo považuje na druhém za nejpřitažlivější jeho inteligenci. Vzhled jde tím pádem stranou. Ale nebudeme si samozřejmě nalhávat, že taky nesehrává určitou roli. Jen je o dost méně významná než jeho inteligence. Pro sapiosexuála je totiž největší vadou na kráse hloupý člověk.

Sexy mozek naopak pro něj působí jako afrodiziakum. Jednoznačně ho vzrušuje moudrost a nejlepší předehra je filozofická diskuze! Proto je pro sapiosexuála naprosto nezbytné, aby jeho partner byl přirozeně zvědavý a měl zkoumavou mysl. Zatímco vzhled po čase skomírá, tak inteligence je trvalým rysem a učením se tahle pozitivní vlastnost ještě sílí.

Zdá se vám to nefér? Možná byste mohli mezi inteligentní lidi patřit. Předpokladem je rozhodně mít nadprůměrné IQ, tedy jakákoliv hodnota více než IQ 100 se počítá. Pak už záleží hlavně na vás, jak se budete vzdělávat a projevovat.

Co by muži neměli nikdy dělat po sexu

ODHALENO: 5 věcí, které by muži NIKDY neměli dělat po sexu. Pánové, tímhle ženy akorát naštvete

Článek je zařazen v: Sex , sexuální orientace , sapiosexualita , sapiosexuál , inteligence , IQ