ODHALENO: 5 věcí, které by muži NIKDY neměli dělat po sexu. Pánové, tímhle ženy akorát naštvete

Pokud chcete, aby si žena sex s vámi pamatovala do konce života, tohle po něm rozhodně nedělejte!

Internet je plný tipů a rad, jak mít lepší sex, jak ho prodloužit, jak ženě dopřát nezapomenutelný orgasmus, jaké polohy mají nejradši a tak dále… Moc často se však nedočtete, co by muži měli dělat po sexu, aby dámy nadobro neodpudili. A přitom je to skoro stejně důležité jako samotný akt. Zejména tedy pro něžné pohlaví. Pokud tedy, pánové, nejste naprostí neotesanci, těchto pět rad byste si měli skutečně vzít k srdci.

1. Okamžitě usnout

Ano, všichni víme, že se během orgasmu mužům do těla uvolňuje vražedný koktejl hormonů, který funguje lépe než prášky na spaní, a při sexu (většinou) vydají více energie než partnerky. A protože se na tuto aktivitu vrhnou nejčastěji večer po celém náročném dni, je logické, že chtějí odpočívat a po akci ihned usnou. Jenže ženy právě tuhle logiku málokdy dokážou přijmout. Zkuste tedy posbírat zbytky sil a prohodit s partnerkou pár slov nebo si s ní dát třeba drink na dobrou noc. Věřte, že to bude stát za to.

2. Zapnout televizi nebo vzít telefon do ruky

Možná jste si to nikdy neuvědomili, ale pokud chvíli po sexu sáhnete po ovladači nebo telefonu, vaše partnerka si téměř jistě bude připadat opuštěně a nedůležitě. Pokud se s ní totiž vyspíte, stane se zranitelnou, a sebemenší projev nezájmu ji znejistí a zbaví pocitu bezpečí. Zkuste se proto přemoci, nechat technologie technologiemi, ještě chvíli se s ní pomazlit a až pak nenápadně naznačit, že je možná ideální čas na film či seriál.

3. Okamžitě se jít osprchovat

Muži se většinou při sexu zapotí mnohem víc než ženy a nechtějí zůstat ulepení a smradlaví déle než musí. I přesto, že existují i další důvody, proč se jít po sexu osprchovat, neměla by to být první věc, kterou po aktu uděláte. Vydržte chvíli, dopřejte ženě masáž, popovídejte si s ní,udělejte cokoliv, co jí dá jasně najevo, že si intimní čas strávený s ní užíváte a za každou cenu nespěcháte všechno (tudíž i ji) ze sebe smýt.

4. Žádat ženu, aby odešla

Nic nemůže být pro ženu více ponižující, než aby ji muž po divoké noci poslal domů. Ať už vstáváte brzy ráno, nebo máte příliš malou postel pro dva, rozhodně jí neoznamujte, že u vás nemůže spát, až po sexu. Bude se pak cítit jako bezcenný kus papíru (a to jsme ještě použili hodně mírné přirovnání). A to jako slušně vychovaný člověk určitě nechcete.

5. Být odtažitý

Pokud se ihned po vyvrcholení odvalíte a necháte mezi sebou půlmetrovou mezeru, buďte si jisti, že si toho žena všimne. Zůstat bezprostředně po sexu v kontaktu je pro ni přitom extrémně důležité. V případě, že ji pak už ani nepohladíte, neobejmete ani na ni nepromluvíte, stáhne se a celý akt pro ni bude noční můrou. Sex pro ženy totiž zdaleka nekončí orgasmem. A chcete-li, aby byla spokojená se vším všudy, nemělo by tomu tak být ani u vás.

Sdílejte článek
Štítky Sex Ženy muži chyby po sexu

Přečtěte si také