ODHALENO: 5 nejlepších sexuálních her, které vás zbaví stereotypu! Co byste měli v posteli konečně vyzkoušet?

Hledáte způsoby, jak si okořenit váš sexuální život? Tady pro vás máme dokonalý návod!

Když se člověk nudí, je to peklo. Když se ale nudíme při sexu, tak to je hotová katastrofa! A úplně nejhorší je, když se partner nudí s vámi. Díky těmto postelovým hrátkám však budete připraveni kdykoliv váš sex ozvláštnit. Váš sexuální život tak dostane nový náboj a ani jeden z vás se zaručeně nudit nebude.

Uprav si mě – Vezměte partnera do koupelny, dejte mu novou žiletku, pěnu na holení nebo třeba nůžky a dovolte, aby vás tam dole upravil. Pro muže je tato hra nesmírně vzrušující a navíc jeho lehké dotyky vám způsobí husí kůži.

Jsem ve tvé moci – Pouta, šátky, kravaty, zkrátka cokoliv, co jednoho z vás úplně znehybní a vydá na pospas tomu druhému. Pocit bezmoci a absolutní moci je totiž nepopsatelný. Klasika, které vždycky zabere.

Paní učitelka/pan učitel – Vraťte se do školních lavic. Domluvte se, kdo z vás bude učitel a potom svého žáka učte všechno hezky od začátku, od prvního polibku. Ukažte, co máte rádi. Veďte partnerův každý dotek, a pokud udělá nějakou chybičku, celou akci samozřejmě zopakujte a proberte ještě důkladněji. Pokud navíc hru doplníte o obleček a důtku, budete se bavit až do rána.

Zlobivá holka – U předchozí hry je důtka navíc, tady je však podmínkou. Jeden z vás bude zlobivec a druhý ho bude trestat za všechny špatnosti, kterých se ten den dopustil. Jestli bude bití lehoučké nebo na intenzitě přidáte, je jedno. Už letmé plácnutí dokáže vyvolat elektrický impuls do celého těla.

Jen pár minut – Vezměte si kuchyňskou minutku nebo budík a nastavte 15 minut, které budete pouštět neustále dokola. Čtvrt hodinku si můžete dělat, co chcete a 15 minut se můžete mazlit, ale žádné zasunování, ani prstů… Poprvé to bude v pohodě, ale když třeba ve druhém kole v tom nejlepší zazvoní budík a vy budete muset přestat a úplně zvolnit, bude to žhavé utrpení. A vyvrcholit můžete samozřejmě pouze v úseku určeném i pro sex, takže u mazlení pozor!

Sdílejte článek

Přečtěte si také