reklama

reklama

8 typů sexu
Autor: istock.com 8 typů sexu

ODHALENO: 8 typů sexu, které byste měli zažít, než umřete. Kolik jste jich už stihli vy?

Publikováno: 21.06.2019
Které erotické zážitky byste měli vyzkoušet aspoň jednou za život?

reklama

Nebojte, nebudeme vás přesvědčovat, ať za jeden večer vyzkoušíte anální, španělský, italský a tantrický sex. I když i to samozřejmě můžete. Existují ovšem i mnohem „důležitější“ typy sexu, které by měl vyzkoušet zkrátka každý. Nejen, že většina z nich dneska patří už do povinného sexuálního seznamu, ale hlavně při nich zažijete tak neskutečně silný prožitek, který prostě nikdo z vás nechce propásnout. Jaké typy sexu byste tedy zaručeně měli zkusit.

První sex – Logicky. Bez něho to prostě nejde. Asi to nebude nejlepší ve vašem životě, ale silná zkušenost se vám vryje do paměti a odstartuje zábavnější fázi vašeho života.

Sex na usmířenou – Rozdat si to po pořádné hádce, při které létaly talíře, je pekelně rajcovní. Sex bude nejspíš pořádná divoká jízda a skvěle ze sebe dostanete nahromaděnou energii a emoce.

Rozchodový sex – Jeho jemnější variantou je sex na rozloučenou, při kterém máte velkou naději, že zanedlouho bude i sex na přivítanou. Naposledy se spolu pomilovat při rozcházení ale má taky něco do sebe. Připomenete si, že i když už spolu nemůžete být, tak jste se měli stejně rádi, a vztah ukončíte sladkou tečkou.

Sex bez zábran – I když jste stydlivější typ a červenáte se už při nalistování pohlavních orgánů v učebnici anatomie, tak byste jednou měli odhodit veškeré zábrany a zkusit i ty největší čuňačinky. Třeba v některé najdete zálibu a rozšíříte tak svůj milostný repertoár. A zapějete pár pořádných árií.

Jednorázový sex – Zažít sex s někým náhodným, kdo vás od první chvíle neskutečně přitahuje, a chemie, která mezi vámi funguje, by se dala zkoumat v laboratoři, patří k top zážitkům, na které budete ještě dlouho vzpomínat.

Sex z lásky – I přes všechny vzrušující zážitky, experimenty, rychlovky a jednorázovky byste někdy měli zažít sex z opravdové lásky. Za patetický a nudný ho přestanete považovat, až se dostanete do extáze s člověkem, kterého opravdu milujete, a dojde k dokonalému propojení duše i těla.

Exotický sex – Takzvaný mezirasový sex by si měl vyzkoušet každý muž. Sex s černoškou nebo Asiatkou rozšíří vaše obzory a budete si připadat jako světaznalý Willy Fog.

Sex ve třech – Dokud jej nevyzkoušíte, tak nezjistíte, že to vlastně žádné terno není! Samozřejmě můžete mít štěstí a maximálně si to užít, ale spíš nebudete vědět, kam dřív skočit, nebo si budete připadat jako páté kolo u vozu, zatímco bude vaše partnerka objevovat lesbický sex.

Jak se liší porno a sex? 1

ODHALENO: 4 rozdíly mezi normálním sexem a pornem! Co v posteli dělají jenom ti největší zvrhlíci?

Typy ženských zbraní

Tohle je 9 typů ženských prsou! Která z nich vlastníte vy?

reklama