ODHALENO: 8 typů sexu, které byste měli zažít, než umřete. Kolik jste jich už stihli vy?

Které erotické zážitky byste měli vyzkoušet aspoň jednou za život?

Nebojte, nebudeme vás přesvědčovat, ať za jeden večer vyzkoušíte anální, španělský, italský a tantrický sex. I když i to samozřejmě můžete. Existují ovšem i mnohem „důležitější“ typy sexu, které by měl vyzkoušet zkrátka každý. Nejen, že většina z nich dneska patří už do povinného sexuálního seznamu, ale hlavně při nich zažijete tak neskutečně silný prožitek, který prostě nikdo z vás nechce propásnout. Jaké typy sexu byste tedy zaručeně měli zkusit.

První sex – Logicky. Bez něho to prostě nejde. Asi to nebude nejlepší ve vašem životě, ale silná zkušenost se vám vryje do paměti a odstartuje zábavnější fázi vašeho života.

Sex na usmířenou – Rozdat si to po pořádné hádce, při které létaly talíře, je pekelně rajcovní. Sex bude nejspíš pořádná divoká jízda a skvěle ze sebe dostanete nahromaděnou energii a emoce.

Rozchodový sex – Jeho jemnější variantou je sex na rozloučenou, při kterém máte velkou naději, že zanedlouho bude i sex na přivítanou. Naposledy se spolu pomilovat při rozcházení ale má taky něco do sebe. Připomenete si, že i když už spolu nemůžete být, tak jste se měli stejně rádi, a vztah ukončíte sladkou tečkou.

Sex bez zábran – I když jste stydlivější typ a červenáte se už při nalistování pohlavních orgánů v učebnici anatomie, tak byste jednou měli odhodit veškeré zábrany a zkusit i ty největší čuňačinky. Třeba v některé najdete zálibu a rozšíříte tak svůj milostný repertoár. A zapějete pár pořádných árií.

Jednorázový sex – Zažít sex s někým náhodným, kdo vás od první chvíle neskutečně přitahuje, a chemie, která mezi vámi funguje, by se dala zkoumat v laboratoři, patří k top zážitkům, na které budete ještě dlouho vzpomínat.

Sex z lásky – I přes všechny vzrušující zážitky, experimenty, rychlovky a jednorázovky byste někdy měli zažít sex z opravdové lásky. Za patetický a nudný ho přestanete považovat, až se dostanete do extáze s člověkem, kterého opravdu milujete, a dojde k dokonalému propojení duše i těla.

Exotický sex – Takzvaný mezirasový sex by si měl vyzkoušet každý muž. Sex s černoškou nebo Asiatkou rozšíří vaše obzory a budete si připadat jako světaznalý Willy Fog.

Sex ve třech – Dokud jej nevyzkoušíte, tak nezjistíte, že to vlastně žádné terno není! Samozřejmě můžete mít štěstí a maximálně si to užít, ale spíš nebudete vědět, kam dřív skočit, nebo si budete připadat jako páté kolo u vozu, zatímco bude vaše partnerka objevovat lesbický sex.

Sdílejte článek

Přečtěte si také