ODHALENO: 4 rozdíly mezi normálním sexem a pornem! Co v posteli dělají jenom ti největší zvrhlíci?

4 věci z porna, které nejsou tak běžné, jak by se mohlo zdát.

Experti se shodují na tom, že časté sledování porna může vést k pokřivené představě běžného sexu mezi mužem a ženou, kteří nejsou placeni za všelijaké „speciality“ před kamerou. Co to znamená? Zkrátka a dobře, že na věci jako ejakulace na tvář, anální sex apod. zkrátka potřebujete nejprve souhlas od vaší něžné polovičky, protože jinak byste mohli celkem tvrdě narazit. Doslova. Pokud vás tedy zajímá, jaké 4 věci se v pornu zdají naprosto běžné, ale v reálu byste si na ně měli nejprve sehnat svolení, tak tady jsou:

Anální sex

Dnes už je sice běžnější než v minulosti, pořád ale může být pro některé ženy tabu. Rozhodně tak automaticky nic nepředpokládejte, a nejprve to s partnerkou slušně proberte. Jo, a doneste si lubrikační gel.

Sex bez kondomu

Vy si to možná troufnete risknout, koneckonců, chlap přece nerodí, že jo, jenže ženy jsou v tomhle podstatně obezřetnější a začínat sex bez kondomu nebo nedej bůh sundávat ochranu při sexu, je zkrátka velké NE!

Ejakulace kamkoliv

Jasně, v pornu muži „malují“ po všem možném, zadku, ňadrech, ústech, zkrátka jako na střelnici. Zkoušet něco takového při vašem prvním sexu s novou známostí by se ale mohlo setkat s velkým nepochopením, po kterém by už třeba další sex nemusel nikdy přijít. Opět, raději se předtím koukejte zeptat.

Poutání a svazování

Spousta lidí miluje v sexu hrátky s pouty, provazy, a dalšími věcmi, které můžou trochu „bolet“. Tady snad ani nemusíme zdůrazňovat, že v tomhle případě ale svolení stoprocentně potřebujete, protože v opačném případě si koledujete o nějaké to obvinění ze sexuálního napadení a hůř. Budeme tedy předstírat, že čtvrtý bod byl všem jasný.


Přečtěte si také