Manželé se snažili o dítě, ale nevěděli, že mají jen anální sex 1
Autor: Home Box Office (HBO) Manželé se snažili o dítě, ale nevěděli, že mají jen anální sex 1

PŘÍBĚH: Manželé se 4 roky neúspěšně snažili o dítě. Netušili, že celou dobu měli jen anální sex. Jak je to vůbec možné?

Publikováno: 24.08.2018
Názorná ukázka toho, jak to dopadá, když své děti neinformujete o základních sexuálních otázkách.

reklama

Počít dítě může a nemusí být komplikované. Občas na to páry čekají měsíce, jindy žena otěhotní napoprvé, aniž by to plánovala. Tento pár z Číny se však pokoušel o dítě celé čtyři roky a stále nic. Oba partneři pochopitelně po takové době začali být znepokojeni, a tak navštívili lékaři. Po konzultaci s ním zjistili krutou pravdu – po celou dobu svého vztahu vykonávali místo pohlavního anální styk.

26letý muž a jeho 24letá manželka měli sex pravidelně a ocitali se pod stále silnějším tlakem rodičů, aby jim konečně přivedli na svět vnouče. Pohlavní styk byl přitom pro ženu neobvykle bolestivý, a její doktor tak byl přesvědčen, že trpí nějakým gynekologickým problémem. Při následné kontrole se však ukázalo, že žena nikdy vaginální sex neměla. Došel tak k závěru, že pár po celou dobu manželství omylem prováděl pouze anální styk.

Doktor překvapený jejich neznalostí jim tedy věnoval sexuální příručku a zasvětil je do tajů pohlavního styku. Naštěstí tato potřebná dávka sexuální výchovy zafungovala a mladý pár nyní čeká potomka. Hluboce vděční manželé navíc lékaři jako odměnu poslali 100 vajíček a živou slepici. A jaké z celého příběhu plyne ponaučení? Buďte k dětem otevření a nebojte se s nimi o sexuálních otázkách mluvit. Nevíte, co všechno je může překvapit.

Jak udělat anální sex co nejlepší? 2

ODHALENO: 6 způsobů, jak můžete udělat anální sex co nejlepší! Znáte tyhle šikovné triky?

Proč byste měla vyzkoušet anální sex? 1

ODHALENO: 5 důvodů, proč aspoň jednou vyzkoušet anální sex! Proč byste mu měla nastavit zadeček?

reklama