ODHALENO: 5 důvodů, proč aspoň jednou vyzkoušet anální sex! Proč byste mu měla nastavit zadeček?

Anální sex je jedna z věcí, která je ještě pro mnoho žen tabu a nechtějí ji vyzkoušet. Proč by ale měli partnerovi nakonec říct své ano?

V dnešním světě už je v sexu díky médiím a internetovému pornu jen máloco tabu. Sprosťárny do ouška, drsný sex či všemožné prasečinky jsou už běžné a užívají si je obě pohlaví. Tedy až na anální sex. Ten je sice skrytým snem velkého množství mužů, jejich partnerky o něm většinou nechtějí vůbec slyšet a spíše se ho bojí. Přitom není čeho!

Čím více budete anální sex odsuzovat, tím větším postrachem se pro vás stane. A i když byste svoje zadní dvířka nikdy neměla otevírat silou, byla by škoda se jen kvůli předsudkům ochudit o nevšední, a dosti vzrušující, zkušenost! Obzvláště, když vám za to bude partner až do smrti vděčný. Proč byste se měla odhodlat a prostě to zkusit?

Kdo nezažije, nepochopí – Pořád dokola říkáte, že by se vám to stejně nelíbilo. Ale jak to víte, když jste to ještě nezkusila? Přestaňte se opičit po kamarádkách a raději se vydejte na sexuální dobrodružství, při němž to zjistíte sama.

Nepopsatelný zážitek – Pokud už se váš partnerský sex změnil v rutinu, bude pro vás podobné experimentování o to silnějším a nezapomenutelnějším zážitkem. Navíc pocit, že jsou v tak zranitelné pozici zcela odkázané na něžnost a citlivost partnera, ženy prý vystřeluje do extáze.

Porušení tabu - Celý život děláte všechno správně, tak proč se jednou konečně trochu neodvázat a nebýt pro jednou zlobivou holkou?

Přirozenost - Už ve starověku byl anální sex přirozenou součástí milostného života. Ženy totiž musely vstupovat do manželství jako panny, ale milostné radovánky si chtěly užívat mnohem dříve. Tuto pokryteckou filozofii nicméně přijaly i dnešní, silně věřící Američanky.

Větší intimita vašeho vztahu – Po tak výjimečném sexuálním zážitku si budete v sexu ještě mnohem bližší a váš vztah bude ještě mnohem intimnější. Partner vás pak za to bude zbožňovat a sám vám splní nejedno sexuální přání.

Sdílejte článek

Přečtěte si také