Chcete prohloubit a zlepšit váš vztah? Je to snadné, položte partnerovi těchto 5 otázek!

Chcete mít mezi sebou ještě hlubší pouto? Položte mu následující otázky. Nebude to možná příjemné. Ale výsledek je zaručen!

1. Jak tě mohu lépe podporovat ve tvém životě?Jsou věci, které si mnohdy neříkáme, maličkosti. Třeba druhý stojí jen o to, že mu dopoledne napíšete povzbuzující sms nebo že mu ráno při odchodu dáte polibek a popřejete mu krásný den. Nebo chce druhý slyšet každý den alespoň jednu lichotku. Tyhle maličkosti tvoří vztah. Podporujte ho.

2. Udělal/a jsem v minulém týdnu nevědomky něco, co by ti ublížilo? Mnohdy se nás něco dotkne a ani to druhému neřekneme. Je třeba při tomto cvičení nebrat si věci osobně. S chladnou hlavou pochopit, proč se to druhého dotklo a vysvětlit mu, že jste to nemysleli zle a zároveň přijmout, že tohle už dělat nebudete.

3. Co mám dělat nebo říkat, když se vrátíš domů, aby ses cítil co nejlépe?Někdy se stává, že se jeden vrátí utahaný z práce a druhý má přitom náladu si povídat. A mnohdy namísto toho, abychom si to vyříkali, nastane hádky, protože každý chceme něco jiné. Ale teď je čas si to vyjasnit - bez emocí.

4. Chybí ti nějaký druh fyzického kontaktu?Tahle otázka se netýká sexu. Jde o to, zdali se chce druhý více dotýkat vašich rukou nebo má větší potřebu se líbat nebo objímat.

5. Máš pocit, že budeš v následujících dnech potřebovat větší blízkost nebo naopak samotu?Každý týden v práci a mimo domov může být úplně odlišný. Jednou toho může být na člověka v práci příliš. Díky této otázce zjistíte, jak se k druhému co nejlépe chovat, abyste byli oba šťastní a cítili se doma v bezpečí.

Podívejte se na zamilované páry z Instagramu:

Sdílejte článek
Štítky vztah láska

Přečtěte si také