Sex a vztahy

10. února 2016 13:04

Petr Cífka

Chlapi dělejte si poznámky. Známe nejlepší způsoby, jak dosáhnout ženského orgasmu!

Konečně studie, která je něčemu prospěšná.

Věčná otázka, jak sexuálně ukojit svoji partnerku a co nejlépe ji pomoci dosáhnout orgasmu, trápí některé muže již celá staletí. Nyní ale konečně dostávají odpovědi, na které celý život s napětím čekali. Chytré hlavy z webu OMGyes.com totiž zjistili, jak nejlépe dosáhnout ženského orgasmu. Jak na to přišli? Prostě se na to zeptali dvou tisíc žen, které se jim svěřily se svými zkušenostmi a zaručenými fígly. Co nám tedy nový průzkum vlastně prozradil?

Velmi populární praktikou, kterou si podle statistických údajů studie dopřává 6,5 z 10 žen, je takzvané “přiblížení a následné popření“. Ženy přiznávají, že v okamžiku blížení se vyvrcholení se malinko stáhnou, aby se mohly poté opět pomaličku blížit vytouženému vrcholu a poté se mu snažit co nejdéle odolávat. Podobné triky jim prý ale poté zaručí ještě mnohem delší a výraznější orgasmus.

A co dámy vzrušuje dál? U 7 z 10 případů pochodíte také se škádlením a partnerky, kdy svým penisem co nejdéle dráždíte její klitoris, aniž by během toho došlo k požadované akci. Podotkly, že podobné provokování ze strany partnera je dokáže pěkně rozpálit.

Dále už nás ale takové překvapení zřejmě nečeká. Pro 6,5 dotázaných je důležitá konzistence, tedy držet si po celou dobu stejný rytmus, rychlost či pohyby. Obzvláště rytmus považuje za klíčový rovných 8 z 10 žen. Na druhou stranu valnou většinu žen podle průzkumu také vzruší, když partner zcela nečekaně změní polohu a svou vášní ji zcela překvapí.

Takže si vlastně můžete vybrat. Tak co věříte tomuto průzkumu? Pokud ano, koukejte tyto zaručené rady při dalším čísle pořádně využít!

Sdílejte článek

Přečtěte si také