Co o něm prozradí spodní prádlo, které nosí? Který je alfa samec a který hulvát?

Spodní prádlo ji prozradí!

SLIPYTak tento mužský zaspal dobu... Asi se zdá, že to bude stále mamánek, který si navykl v dětství nosit slipy a nikdy je nevyměnil. Tento mužský má buďto 50 a nebo je to neskutečný podivín, který by byl i mezi hipstery za magora.

BOXERKYTenhle mužský umí být sexy. Ví, jak se obléknout a ví, že boxerky dělají moc pěkné pozadí. Tento muž je krapet povrchní, ovšem záleží na tom, jak moc si potrpí na dokonalém vzoru nebo jednolité barvě. Ovšem pokud už budete spát s tímto mužským, věřte, že jste pro něj kost, protože tenhle nespí jen tak s nějakou, která svolí.

VOLNÉ TRENÝRKYTak tento mužský myslí jen na své pohodlí. Není jeho cílem vás dostat na kolena tím, jak vypadá. Myslí si, že vás dostanou svou povahou, svým neodolatelným šarmem. Nepočítejte u tohoto kluka, že kolem vás bude skákat. Energii raději vkládá do sebe.

TANGAPokud se před vámi svlékne muž, který má vepředu měšec a zezadu vidět jen čárku, aby byly dokonale vidět jeho hýždě, zařaďte zpátečku. Zdá se, že má tady někdo úchylku. Tento mužský si bude libovat v BDSM praktikách. Uvidíte, že příště by nedošlo pouze na tanga!

Podívejte se na zamilované páry z Instagramu:

Sdílejte článek

Přečtěte si také