Co o něm poví jeho spodní prádlo?
Autor: profimedia Co o něm poví jeho spodní prádlo?

Co o něm prozradí spodní prádlo, které nosí? Který je alfa samec a který hulvát?

Publikováno: 25.04.2017
Spodní prádlo ji prozradí!

reklama

SLIPY
Tak tento mužský zaspal dobu... Asi se zdá, že to bude stále mamánek, který si navykl v dětství nosit slipy a nikdy je nevyměnil. Tento mužský má buďto 50 a nebo je to neskutečný podivín, který by byl i mezi hipstery za magora.

BOXERKY
Tenhle mužský umí být sexy. Ví, jak se obléknout a ví, že boxerky dělají moc pěkné pozadí. Tento muž je krapet povrchní, ovšem záleží na tom, jak moc si potrpí na dokonalém vzoru nebo jednolité barvě. Ovšem pokud už budete spát s tímto mužským, věřte, že jste pro něj kost, protože tenhle nespí jen tak s nějakou, která svolí.

Internet v kostce.

Holka použila přítelova varlata, aby si rozetřela make-up po tváři! Šílenější video už na internetu nenajdete!

VOLNÉ TRENÝRKY
Tak tento mužský myslí jen na své pohodlí. Není jeho cílem vás dostat na kolena tím, jak vypadá. Myslí si, že vás dostanou svou povahou, svým neodolatelným šarmem. Nepočítejte u tohoto kluka, že kolem vás bude skákat. Energii raději vkládá do sebe.

TANGA
Pokud se před vámi svlékne muž, který má vepředu měšec a zezadu vidět jen čárku, aby byly dokonale vidět jeho hýždě, zařaďte zpátečku. Zdá se, že má tady někdo úchylku. Tento mužský si bude libovat v BDSM praktikách. Uvidíte, že příště by nedošlo pouze na tanga!

 

Podívejte se na zamilované páry z Instagramu:

 

Zlaté Česko!

5 divných sexuálních zákonů, které existují ve světě

Na jaké tři polohy si musíte dávat pozor?

POZOR! Tohle jsou 3 nebezpečné sexuální polohy, při kterých si můžete zlomit PENIS! Čemu se v posteli vyhnout?

Mistress Harley

FOTO: Tahle domina si svými povely vydělá až 100 tisíc denně. Přitom s muži nemá sex! Ani se s nimi nepotká! Jak je to možné?

 

 

reklama