Existuje celkem 10 typů vagin. Jaká je ta vaše?

Není vagina jako vagina.

Stejně jako existuje několik typů penisů, i ženy mají různé druhy vagin. Na světě se jich vyskytuje celkem 10. Všechny mají odlišný tvar a vlastnosti. Přečtěte si jejich charakteristiky a zjistěte, majitelkou jakého typu jste vy.

1. Extra suchá vagina

Tenhle typ vagin je při sexu vždycky suchý, takže bez lubrikačního gelu, zachránce života, se do ní penis nedostane. Stres a napětí jsou nejzávažnější příčiny takového vysušení.

2. Zvláštně zapáchající vagina

Každá z deseti typů vagin má svůj specifický zápach. Tyto ale zapáchají silněji kvůli jejich přirozenému pH. Ženy s tímto typem vaginy by se měly pravidelně kontrolovat, protože je lepší být v pořádku než později litovat.

3. Extra těsná vagina

Tento typ se taky může nazývat panenský. Vaginy jsou úzké, protože v nich nikdy nedochází k uvolnění a pružnosti. Po menším sexuálním cvičení by to ale mělo být lepší.

4. Šťavnatá a uvolněná

Tento typ je přesným opakem úzkých vagin. Jsou zvyklé na sexuální aktivity, které je rozšiřují a uvolňují. Ženy s tímto typem vaginy navíc tolik nebolí proniknutí penisu.

5. „Našpulená“ vagina

Některé vaginy zřejmě mají tak rády selfie, že našpulují své pysky jako rty. Je to taky moc příjemné pro partnery žen s tímto typem vaginy, protože vypadá extrémně k zulíbání.

6. Pružné květina

Ano! Jen málo žen má opravdu pružné vaginy, které dokážou zázraky. A muži je zbožňují!

7. Všemocná vagina

Tyhle vaginy jsou poslušné vůči svým majitelkám. Dělají cokoliv, o co je žena „požádá“. Proto dívky s tímto typem vaginy vůbec neznají typické „V-problémy“. Šťastné to ženy, že?

8. Lehce chlupatá vagina

Některé ženy mají rády lehce zarostlou vaginu, protože vyznávají přirozenost. A nehodlají se přizpůsobit požadavkům jiných lidí. Proto si pěstují lehký porost.

9. Upravená vagina

Tyto vaginy jsou vždy naprosto hladké a čisté. Jejich majitelky opravdu vědí, jak je udržovat. Klobouk dolů!

10. Extra malá vagina

Tento typ vagin je tak trochu osinou v zadku. Jsou příliš malé na cokoliv a aby se alespoň trochu uvolnila, musí žena snést hodně bolesti.

Podívejte se také na fotky jídel, které vypadá jako vagina:

Sdílejte článek

Přečtěte si také